Jonatan Medart deze zomer te horen op MNM!

Dieter Blarinckx-23 juni 2022 om 15:50- Foto:

MNM

Groot nieuws uit het Vlaamse radiolandschap want deze zomer pakt MNM uit met bekende sidekicks voor DJ Wanne Synnave. Zo krijgt hij ook compagnie van o.a. Jonatan Medart!

Tijdens de zomervakantie zal Wanne iedere ochtend bekend volk over de vloer krijgen die samen met hem zullen presenteren.

“Pommelien Thijs, Celine Van Ouytsel, Jonatan Medart, Yemi Oduwale en Charlotte Sieben zullen afwisselend vroeg opstaan om jou bij je ontbijt te vergezellen. Tussen 6u en 9u zitten ze élke zomerochtend in jouw radio of MNM-app om het leukste zomernieuws tot bij jou thuis te brengen. Opstaan in de zomer was nog nooit zo leuk met deze toppers!”, klinkt het bij hun aankondiging.

Deze zomer dus iedere ochtend tussen 6 en 9 bij MNM!

Gent krijgt grootste sportpretpark van Europa

Karen Luiken-10 juli 2025 om 14:51

Vijftig unieke sporten komen samen op één plek. Over drie dagen, op 13 juli, opent er in Gent een nieuwe vestiging van Sparkx. Het wordt de grootste van Europa.

Sparkx had al een vestiging in Hasselt, maar nu komt er dus ook eentje in Gent bij. Het gaat om een gebouw van 4.800 vierkante meter groot, met daarin vijftig verschillende sporten, waaronder motorracen, ijshockey en paardrijden. Je kunt er floorball spelen, pickleball, Japans trefbal, snowboarden, racen, basketballen, ijshockeyen, en ga zo nog maar even door.

De sporten zijn voor iedereen geschikt, jong of oud, beperking of geen beperking. Er wordt in het park speciale aandacht besteed aan exclusief sporten met de allereerste rolstoelrace van België en een virtuele versie van boccia (een soort petanque) voor mensen met een fysieke beperking.

“Met het nieuwe sportpretpark is Gent nog meer sportstad. De attracties zijn niet alleen innovatief, maar ook inclusief”, zegt Mathias De Clerq, burgemeester van Gent. “Leeftijd of beperking vormen geen belemmering om samen te sporten. Zo hebben we het graag in Gent.”

De nieuwe Sparkx-vestiging opent op 13 juli zijn deuren en zal de hele zomervakantie alle dagen geopend zijn. Op vrijdagen wordt de komende weken een avondconcept getest en is de boel tot 22.00 uur geopend. Op zaterdag kun je tot 20.00 uur terecht, op zondag tot 18.00 uur en alle overige dagen tot 19.00 uur.

Disney+ brengt 'The Amateur' naar je digitale scherm

Karen Luiken-10 juli 2025 om 14:51

Hou je van spannende thrillers? Dan ga je het vast heel leuk vinden dat je over een week een gloednieuwe parel op Disney+ kunt vinden. De streamingsdienst maakt ‘The Amateur’ beschikbaar voor abonnees.

‘The Amateur’ vertelt het meeslepende verhaal van CIA-codekraker Charlie Heller, die zijn intellect inzet in een nietsontziende zoektocht naar gerechtigheid nadat zijn vrouw omkomt bij een terroristische aanslag. Onder de tactische begeleiding van de doorgewinterde CIA-agent Henderson groeit Heller uit van analist tot wreker.

De hoofdrollen worden gespeeld door Rami Malek en Laurence Fishburne. Andere rollen zijn weggelegd voor Rachel Brosnahan, Jon Bernthal en Caitriona Balfe.

‘The Amateur’ is vanaf 17 juli te zien bij Disney+.

Ontdek meer