Mysterieuze 'Stranger Things'-experience komt naar Nederland

Karen Luiken-23 juni 2022 om 05:44

Dit is een oproep aan alle diehard fans van ‘Stranger Things’. Op dinsdag 28 en woensdag 29 juni openen ergens op een geheime locatie in het midden van Nederland de deuren van de Creel House Experience, een exclusief evenement dat compleet in het teken staat van de razend populaire Netflix-hit.

In de Creel House Experience stappen bezoekers in de wereld van het vierde seizoen van ‘Stranger Things’. Ze lopen door een verlaten pand en ontdekken de geschiedenis van de familie Creel, die centraal staat in de meest recente afleveringen van de reeks. Hoewel er erg geheimzinnig wordt gedaan over het evenement en er niet veel details bekend zijn gemaakt, weten we wel dat de experience zo’n negentig minuten duurt en gepaard gaat met rook, harde geluidseffecten en stroboscooplicht.

Om tickets te kunnen bemachtigen moet men meedoen aan een prijsvraag. Kaartjes zijn dus niet te koop; je moet er iets voor doen. Kans maken? Surf dan naar deze site en vertel waarom jij het huis wilt bezoeken.

Obsessieve fans en Eminem zelf centraal in nieuwe bioscoopdocu ‘Stans’

Chelsy Vanlerberghe-08 augustus 2025 om 12:46

Obsessief fan zijn krijgt een gezicht in 'Stans', de nieuwe muziekdocumentaire over Eminem die vanaf nu in de bioscoop te zien is. De film zoomt in op twintig superfans die zich compleet verliezen in hun liefde voor de rapper. Denk: een Franse lookalike, een Guinness-recordhouder met 22 Eminem-tattoos, en fans die hem beschrijven als “mijn redder”.

De titel verwijst naar Eminems iconische hit Stan uit 2000, over een fan die zó geobsedeerd raakt dat het helemaal fout afloopt. Het nummer had zo’n impact dat ‘stan’ sinds 2017 een officieel woord is in de Oxford English Dictionary. Betekenis? “Overenthousiaste of obsessieve fan van een beroemdheid”.

Toch willen de fans in de docu zich niet vereenzelvigen met die donkere versie van fandom. “Ik volg hem overal… maar niet letterlijk, want dat zou creepy zijn,” klinkt het.

Ook Eminem zelf komt uitgebreid aan het woord in een zeldzaam interview. Hij praat open over zijn bijna fatale overdosis in 2007, zijn moeizame relatie met faam en de impact van zijn teksten op fans die zich vaak herkennen in zijn struggles.

De documentaire is geen klassieke terugblik, maar een rauwe, persoonlijke trip door de ogen van zijn fanbase. Verwacht archiefbeelden van z’n beginjaren in Detroit, getuigenissen van zijn beroemdste 'stans' Ed Sheeran, Adam Sandler en Dido, én een ontmoeting tussen Eminem en zijn Franse dubbelganger Zolt. Producer van dienst? Eminem zelf.

Jacob Elordi weer vrijgezel

Karen Luiken-08 augustus 2025 om 11:54

Het is over en uit tussen Jacob Elordi en Olivia Jade Giannulli. De acteur en influencer hebben er volgens People wéér een punt achter gezet.

Jacob en Olivia werden in 2021 voor het eerst romantisch aan elkaar gelinkt toen ze samen koffie dronken in Los Angeles. Dat gebeurde slechts een maand nadat Jacob en actrice Kaia Gerber uit elkaar gingen.

Sindsdien hadden Jacob en Olivia een knipperlichtrelatie, maar nu zouden ze dan toch echt hebben besloten om daar een einde aan te maken. Een insider meldt aan People dat het over is tussen de twee.

Voor sommige fans zal het nieuws niet als een verrassing komen, aangezien er al maandenlang wordt gespeculeerd over een mogelijke breuk.

Ontdek meer