Emma Roberts wil derde seizoen 'Scream Queens' maken

Dieter Blarinckx-15 juni 2022 om 06:02

Actrice Emma Roberts heeft aan het Amerikaanse ComicBook laten weten dat ze graag een derde seizoen zou maken van de hitserie 'Scream Queens'. Zou dat er dan toch nog komen?

In een interview met het online magazine ComicBook sprak Roberts over haar rol als Chanel in de cultserie 'Scream Queens' die liep tussen 2015 en 2016. De serie kreeg twee seizoenen, maar volgens haar is het nu écht wel tijd voor een derde!

"Kijk, ik wil een 'Scream Queens' seizoen 3 en ik denk dat het nu hét perfecte moment is. Ik weet eigenlijk niet wie de baas is over het ja of nee daarop, maar ja, het moet gewoon gebeuren!"

"Ik ben zo blij dat mensen het nog steeds zo leuk vinden, eerlijk gezegd, we hadden zoveel plezier met het maken ervan en het feit dat ik nog steeds meisjes en jongens zie die zich verkleden als Chanel Oberlin voor Halloween, dat verwarmt mijn hart. Dus ik zou het geweldig vinden! Ik ben helemaal down!"

Dus wie weet krijgen we binnenkort dan toch een derde seizoen!

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer