Britney Spears deelt eerste beelden van bruiloft

Karen Luiken-11 juni 2022 om 04:53

Britney Spears is een getrouwde vrouw. De zangeres gaf donderdag het jawoord aan Sam Ashgari en geeft haar fans via Instagram een kleine sfeerimpressie van hoe haar grote dag is geweest. "Sprookjes bestaan", zegt ze.

Uit een filmpje blijkt dat Britney een witte trouwjurk met bijpassende choker droeg. Tijdens het avondfeest had ze een zwart jurkje aan. Sam ging, zoals je misschien zou verwachten, strak in het pak.

“Holy holy crap! We hebben het gedaan”, schrijft Britney op Instagram. “We zijn getrouwd. Het was de meest spectaculaire dag ooit. Ik was de hele ochtend zenuwachtig en realiseerde me dat we gewoon echt gingen trouwen! Ik had een paniekaanval maar daarna ging het weer.”

De ceremonie was volgens de zangeres een droom, het feest was zelfs nog beter. “Zoveel geweldige mensen zijn gekomen. Drew Barrymore en Selena Gomez waren erbij. Ik was sprakeloos toen ik Madonna weer kuste.”

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

EOTB-ster Jaimy wordt papa

Karen Luiken-09 juli 2025 om 14:06

In ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft hij nog even flink los kunnen gaan, maar nu lijkt Jaimy Kroesen toch afscheid te moeten gaan nemen van zijn wilde haren. De realityster maakt via Instagram bekend dat hij papa wordt.

Jaimy, die in het in het huidige seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ vooral goed kan vinden met PK Demi, is samen met zijn vriendin Sanne in blijde verwachting van een kleintje. “Wij worden papa en mama”, schrijft het koppel bij een foto op social media.

In de comments worden de papa en mama to be in veelvoud gefeliciteerd. Onder anderen hun EOTB-collega’s Marc Junior, Jonna en Joao laten van zich horen. “Proficiat hermano”, zo klinkt het.

Ontdek meer