Ze hebben het weer geflikt. Arno The Kid en Gerben Tuerlinckx hebben wederom ingebroken bij een publieke plek om er voor hun serie ‘Security Checkers’ achter te komen hoe het gesteld is met de beveiliging. Dit keer deden ze dat bij Kinepolis Gent om een potje te kunnen gamen op een groot bioscoopscherm.
Arno en Gerben glippen Kinepolis Gent binnen om te gamen
Zoals altijd leggen Arno en Gerben hun missie vast op beeld en doen ze dat in verschillende niveaus. Ze beginnen met het gratis binnen geraken en het kijken van een film. Daarna verstoppen ze zich tot na sluitingstijd in het bioscoopcomplex en doen ze er alles aan om niet gepakt te worden. Het laatste doel? Gamen in de zaal op het grote scherm.
De nieuwe aflevering van ‘Security Checkers’ is vanaf vandaag exclusief te bekijken op VTM GO. Hieronder zie je alvast een preview.
Witte Huis sneert terug na kritiek Sabrina Carpenter op ICE-video
Sabrina Carpenter is boos op het Witte Huis omdat haar hit 'Juno' gebruikt werd in een video met harde beelden van ICE-invallen. In de clip, gedeeld via het officiële X-account van het Witte Huis, worden mensen gearresteerd en tegen de grond gewerkt terwijl haar song op de achtergrond speelt. Carpenter reageerde fel en noemde de video 'evil and disgusting'. Ze wil niet dat haar muziek wordt gebruikt om volgens haar een onmenselijke migratieagenda te verkopen.
Een woordvoerder van de regering-Trump haalde daarop uit in een statement, met een verwijzing naar haar album 'Short n’ Sweet' en lyrics uit 'Manchild', en stelde dat ze zich niet zullen verontschuldigen voor het uitzetten van 'gevaarlijke criminelen' en dat iedereen die zulke mensen 'verdedigt' volgens hen 'stupid or slow' moet zijn.
Daarmee sluit Carpenter zich aan bij een groeiende lijst artiesten die zich verzetten tegen het ongeautoriseerde gebruik van hun muziek in pro-Trump video’s.
Muziekduo Suzan & Freek verwelkomt hun eerste kindje
Suzan Stortelder (33) en Freek Rikkerink (32), voor iedereen gewoon Suzan & Freek, zijn officieel mama en papa. Het duo deelde deze ochtend zelf het nieuws op Instagram, mét een paar superknappe foto’s van hun eerste kindje. Hun zoontje kreeg de naam Sef, wat fans meteen doet denken aan de eerste letters van Suzan En Freek. Toeval of niet, cute is het sowieso.
Sef werd afgelopen zondag 30 november geboren, om precies elf over elf. “We stromen over van liefde voor Sef, voor elkaar en voor het leven”, schrijven de kersverse ouders. De post ontplofte meteen: tienduizenden likes in enkele minuten.
De komst van hun zoontje voelt extra bijzonder na het moeilijke jaar dat het koppel achter de rug heeft. In mei maakte Freek bekend dat bij hem uitgezaaide longkanker is vastgesteld. Hoewel hij intussen liet weten dat het iets beter met hem gaat, hoopten de twee vooral dat ze hun kindje samen konden verwelkomen. En dat moment is er nu.
Het duo deelde de voorbije maanden al kleine inkijkjes in hun zwangerschap, van “op-het-podium-verstopte crackers” tijdens hun shows tot Suzan die deze zomer met bolle buik op festivals stond. “De echo’s zagen er tot nu toe allemaal goed uit, daar halen we nu al ons geluk uit”, klonk het eerder.
Vandaag is dat geluk tastbaar: Sef is er. En heel Nederland en België smelten mee.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept