Netflix heeft twee steracteurs weten te strekken voor ‘The Gray Man’. In de blockbuster, die zowel in de Belgische bioscopen als online verschijnt, spelen niemand minder dan Ryan Gosling en Chris Evans de hoofdrollen. Benieuwd wat je kunt verwachten? Er zijn nieuwe beelden gedeeld!

Netflix deelt nieuwe beelden van Ryan Goslin en Chris Evans in 'The Gray Man'
In ‘The Gray Man’ maken we kennis met voormalig CIA-agent en doorgewinterde huurmoordenaar Court Gentry, ook wel bekend als Sierra Six. Na een flinke tijd in de federale gevangenis wordt Gentry gerekruteerd door zijn contactpersoon Donald Fitzroy. Dit keer zijn de rollen omgedraaid en blijkt Six zelf een doelwit te zijn. Zijn ex-collega Lloyd Hansen heeft een wereldwijde klopjacht op hem ingezet en doet er alles aan om Six uit te schakelen. Agent Dani Miranda schiet Six te hulp en dat blijkt hij hard nodig te hebben…
De film is gebaseerd op het gelijknamige boek van Mark Greaney. De film is vanaf 13 juli in de bios te zien en vanaf 22 juli op Netflix!
De eerste cijfers van de gloednieuwe film ‘Snow White’ zijn niet best. In het openingsweekend is volgens The Wrap ‘slechts’ 48 miljoen dollar opgehaald. Omgerekend is dat zo’n 44 miljoen euro.
Het heeft meer dan 250 miljoen dollar gekocht om de film te maken en het is nog maar de vraag of de film dat geld ook terug gaat verdienen. Over twee weken komt ‘A Minecraft Movie’ namelijk uit en die film lijkt met dezelfde doelgroep een lastige concurrent te worden voor ‘Snow White’.
‘Snow White’ is een live action-versie van de tekenfilm uit 1937. Rachel Zegler speelt de hoofdrol. Daar is veel kritiek over geweest omdat de actrice latino-roots heeft. Maar dat is voor veel fans niet het enige punt van kritiek geweest, want ook over de casting van de zeven dwergen van Sneeuwwitje is veel gezegd. Je leest daar hier meer over.
We hebben acht jaar op dit nieuws moeten wachten, maar nu is het dan eindelijk zover. Disney en Pixar werken samen aan een vervolg op de populaire animatiefilm ‘Coco’ uit 2017.
De aankondiging werd gedaan door CEO Bob Iger tijdens een jaarlijkse vergadering van The Walt Disney Company. “Hoewel de film zich nog in de beginfase bevindt, weten we dat hij vol humor, liefde en avontuur zal zitten,” zei Iger. “En we kunnen niet wachten om binnenkort meer te delen.”
De eerste film ging over de 12-jarige Miguel, die ervan droomt om muzikant te worden ondanks het generaties oude verbod op muziek van zijn familie. Om het echte verhaal achter zijn familiegeschiedenis te ontrafelen, bezoekt hij het bruisende Land der Doden.
Voor het vervolg komt het originele team weer samen, waaronder regisseur Lee Unkrich en co-regisseur Adrian Molina. Producent Mark Nielsen gaat de film produceren.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Mariah Carey
- 27/03 Monica Geuze
- 28/03 Lady Gaga
- 01/04 Asa Butterfield