Neve Campbell keert niet terug voor 'Scream 6'

Dieter Blarinckx-07 juni 2022 om 12:04

Jammerlijk nieuws uit Hollywood want actrice Neve Campbell heeft bekendgemaakt dat ze toch niet te zien zal zijn in de opkomende horrorfilm 'Scream 6'.

Neve Campbells personage Syndey Prescott is de rode draad doorheen de 'Scream'-franchise, maar daar komt nu dus verandering in. Campbell maakte deze ochtend bekend dat ze niet te zien zal zijn het nieuwe hoofdstuk, 'Scream 6'. Die film wordt volgend jaar in de zalen verwacht.

Volgens haar zou er geen akkoord zijn over haar loon en heeft ze daarom beslist niet meer terug te keren naar Woodsboro :(.

"Helaas zal ik niet te zien zijn in de volgende 'Scream'-film. Als vrouw heb ik extreem hard moeten werken in mijn carrière om mijn waarde vast te stellen, vooral als het gaat om 'Scream'. Ik had het gevoel dat het aanbod dat mij werd gedaan niet in verhouding stond tot de waarde die ik de franchise heb bijgebracht. Het is een zeer moeilijke beslissing geweest om vaarwel te zeggen", klinkt het in een interview met Variety.

We're gonna miss you! :(

Disney+ brengt 'The Amateur' naar je digitale scherm

Karen Luiken-10 juli 2025 om 14:51

Hou je van spannende thrillers? Dan ga je het vast heel leuk vinden dat je over een week een gloednieuwe parel op Disney+ kunt vinden. De streamingsdienst maakt ‘The Amateur’ beschikbaar voor abonnees.

‘The Amateur’ vertelt het meeslepende verhaal van CIA-codekraker Charlie Heller, die zijn intellect inzet in een nietsontziende zoektocht naar gerechtigheid nadat zijn vrouw omkomt bij een terroristische aanslag. Onder de tactische begeleiding van de doorgewinterde CIA-agent Henderson groeit Heller uit van analist tot wreker.

De hoofdrollen worden gespeeld door Rami Malek en Laurence Fishburne. Andere rollen zijn weggelegd voor Rachel Brosnahan, Jon Bernthal en Caitriona Balfe.

‘The Amateur’ is vanaf 17 juli te zien bij Disney+.

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

Ontdek meer