Nieuwe trailer voor Zuid-Koreaanse 'La Casa de Papel'

Karen Luiken-04 juni 2022 om 07:11

Fans van ‘La Casa de Papel’ kunnen hun hart ophalen. Over een kleine drie weken gaat de Zuid-Koreaanse remake van de reeks van start. In een gloednieuwe trailer krijgen we alvast een goed voorproefje van de show, die ‘Money Heist: Korea - Joint Economic Area’ gaat heten.

De Zuid-Koreaanse versie lijkt in veel opzichten op de originele Spaanse variant. Een groep dieven pleegt een overval in een gebied tussen Noord- en Zuid-Korea. Beide landen drukken een Eenheidsmunt als basis voor de opbouw van een stabiele gezamenlijke economie. Maar in tegenstelling tot de verwachtingen van de mensen, zorgt de gemeenschappelijke munt er enkel voor dat de rijken rijker worden, wat leidt tot grote ongelijkheid.

De dieven verenigen zich tegen deze oneerlijke wereld. Onder leiding van een meesterbrein die bekendstaat als ‘De Professor’ bedenkt de bende een plan voor een overval als nooit tevoren: het stelen van geld dat nog niet bestaat. Echter staan een gezamenlijke task force, geleid door de Zuid-Koreaanse onderhandelingsspecialist Seon Woojn, een Noord-Koreaanse agent genaamd Cha Moohyu, epische mind games en tijd hen flink in de weg.

De cast bestaat onder anderen uit ‘Squid Game’-acteur Park Hae-soo, ‘Lost’-actrice Yunjin Kim en ‘Burning’-ster Jeon Jong-seo. ‘Money Heist: Korea - Joint Economic Area’ gaat op 24 juni in première.

HBO Max stopt met 'Sex Lives of College Girls'

Karen Luiken-20 maart 2025 om 07:48

Ondanks het grote succes van de eerste drie seizoenen komt er een einde aan ‘The Sex Lives of College Girls’. Althans, bij HBO Max, de streamingsdienst waar de reeks werd uitgezonden. Volgens The Hollywood Reporter zoekt Warner Bros. naar een nieuw thuis voor de serie.

Het derde en laatste seizoen van ‘The Sex Lives of College Girls’ eindigde in januari en betekende het vertrek van castlid Renée Rapp. De reeks stond voor een lange tijd in de top 10 van best bekeken series van Max, maar toch heeft de streamingsdienst nu besloten geen vierde seizoen te willen.

“Als creatievelingen wordt ons geleerd om nooit complimenten te geven over onze eigen projecten”, zegt mede-showrunner Justin Noble. “Maar dit is het punt: ik vind ‘The Sex Lives of College Girls een goede tv-serie. Helaas heeft Max besloten om geen vierde seizoen te bestellen. We zijn in gesprek met een aantal potentiële nieuwe huizen voor de serie, en het is leuk dat er zoveel interesse is. Maar wat er ook gebeurt, ik ben trots op deze serie en het werk dat zoveel ongelooflijk getalenteerde mensen erin hebben gestoken.”

Disney+ lost trailer voor nieuwe serie 'Dying For Sex'

Karen Luiken-19 maart 2025 om 16:47

Disney+ heeft vandaag de trailer onthuld voor ‘Dying For Sex’. De nieuwe serie met Michelle Williams en Jenny Slate gaat op vrijdag 4 april in première.

‘Dying For Sex’ is geïnspireerd door het waargebeurde verhaal van Molly Kochan dat oorspronkelijk werd gedeeld in een Wondery-podcast die ze samen met haar beste vriendin, Nikki Boyer, maakte. Na de diagnose van stadium IV gemetastaseerde borstkanker besluit Molly (Michelle Williams) haar man, Steve (Jay Duplass), te verlaten en verkent ze voor het eerst in haar leven de volle breedte en complexiteit van haar seksuele verlangens.

Bereid je voor, Molly heeft veel te doen in de korte tijd die haar rest. Er is geen ruimte voor veroordeling of verontwaardigde blikken, Molly geeft niets om wat jij denkt over haar zogenaamde bucketlist (en trouwens, die uitdrukking zal altijd een oogrol uitlokken). Ze haalt de moed om dit avontuur aan te gaan uit haar ride or die Nikki (Jenny Slate), een vrouw wiens liefde en toewijding je gegarandeerd zullen aansporen om die ene vriendin meteen op te bellen.

Naast Michelle Williams en Jenny Slate zijn er ook rollen weggelegd voor Rob Delaney, Kelvin Yu, David Rasche, Esco Jouléy en Sissy Spacek.

De serie bestaat uit acht afleveringen, die vanaf 4 april allemaal tegelijk beschikbaar zijn op Disney+.

Ontdek meer