Nieuwe trailer voor Zuid-Koreaanse 'La Casa de Papel'

Karen Luiken-04 juni 2022 om 07:11

Fans van ‘La Casa de Papel’ kunnen hun hart ophalen. Over een kleine drie weken gaat de Zuid-Koreaanse remake van de reeks van start. In een gloednieuwe trailer krijgen we alvast een goed voorproefje van de show, die ‘Money Heist: Korea - Joint Economic Area’ gaat heten.

De Zuid-Koreaanse versie lijkt in veel opzichten op de originele Spaanse variant. Een groep dieven pleegt een overval in een gebied tussen Noord- en Zuid-Korea. Beide landen drukken een Eenheidsmunt als basis voor de opbouw van een stabiele gezamenlijke economie. Maar in tegenstelling tot de verwachtingen van de mensen, zorgt de gemeenschappelijke munt er enkel voor dat de rijken rijker worden, wat leidt tot grote ongelijkheid.

De dieven verenigen zich tegen deze oneerlijke wereld. Onder leiding van een meesterbrein die bekendstaat als ‘De Professor’ bedenkt de bende een plan voor een overval als nooit tevoren: het stelen van geld dat nog niet bestaat. Echter staan een gezamenlijke task force, geleid door de Zuid-Koreaanse onderhandelingsspecialist Seon Woojn, een Noord-Koreaanse agent genaamd Cha Moohyu, epische mind games en tijd hen flink in de weg.

De cast bestaat onder anderen uit ‘Squid Game’-acteur Park Hae-soo, ‘Lost’-actrice Yunjin Kim en ‘Burning’-ster Jeon Jong-seo. ‘Money Heist: Korea - Joint Economic Area’ gaat op 24 juni in première.

Streamz brengt 'Temptation Island' terug naar je scherm

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 11:45

Eén van de meest juicy realityprogramma’s in realityland komt terug. Streamz heeft aangekondigd dat er volgend jaar een gloednieuw seizoen van ‘Temptation Island’ naar de streamingsdienst komt.

“2026 belooft heet te worden”, schrijft Streamz op Instagram bij een foto van een kampvuur. En dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: ‘Temptation Island’ komt terug. Dat gebeurt opnieuw met vier koppels die naar een tropische bestemming reizen om daar afgezonderd van elkaar te leven, maar wél met een groep vrijgezelle mannen of vrouwen om zich heen.

Meer details worden helaas nog niet gedeeld. Wie gaan de show, die in 2020 voor het laatst bij ons was te zien, presenteren? Zijn dat opnieuw Annelien Coorevits en Rick Brandsteder, of komen er nieuwe gezichten? Waar speelt het nieuwe seizoen zich af? En welke koppels en vrijgezellen doen er mee? Die informatie blijft ons nog even schuldig!

Vierde seizoen 'The White Lotus' speelt zich af in Parijs

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 07:34

Na Hawaï, Italië en Thailand is het nu de beurt aan Frankrijk. Parijs en de Franse Rivièra vormen volgens Variety het decor van het vierde seizoen van ‘The White Lotus’.

In tegenstelling tot de eerste drie seizoenen speelt het vierde seizoen zich niet af in een Four Seasons-hotel. In plaats daarvan is de keuze gevallen op dure vijfsterrenhotels aan de kust van de Middellandse Zee en in Parijs.

Het nieuwe seizoen is nog niet in productie. Het is de verwachting dat de camera’s ergens volgend jaar gaan draaien. Met welke acteurs dat gebeurt, is ook nog niet bekend.

Ontdek meer