Zien: trailer van Billie Eilish' concertfilm: 'Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles'

Karen Luiken-25 augustus 2021 om 08:34

Billie Eilish maakt haar debuut op Disney+ met de Original concertbeleving 'Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles' Dat zal te zien zijn vanaf 3 september op Disney+. Vandaag ging de trailer in première.

Billie brengt vanuit Hollywood Bowl intieme uitvoeringen van elk nummer van haar nieuwe album 'Happier Than Ever'. Dat album werd geschreven door Billie en haar broer FINNEAS. Het kwam dan ook snel op de eerste plaats van de hitlijsten in 19 landen.

In de special speelt ze voor de eerste keer al haar nummers van het album live. Je wordt meegenomen op een droomachtige reis door Billies geboortestad Los Angeles en haar meest iconische decors.
"Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles" bevat ook gastoptredens van onder andere FINNEAS, het Los Angeles Children's Chorus, het Los Angeles Philharmonic. Dat allemaal zorgt voor nog meer dromerigheid.

Wat verder nog speciaal is aan de film is dat het ook animatiebeelden bevat.

'Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles' te zien vanaf 3 september op Disney+

Aangrijpende nieuwe docu over studentmoorden nu te zien

Karen Luiken-12 juli 2025 om 07:33

De angstaanjagende moordzaak waarbij drie jaar geleden vier studenten van de universiteit van Idaho om het leven werden gebracht, is in beeld gebracht voor een documentaire. ‘One Night In Idaho: The College Murders’ is vanaf nu te zien bij Prime Video.

De moorden werden in de nacht van 13 november 2022 gepleegd. Ethan Chapin, Madison Mogen, Kaylee Goncalves en Xana Kernodle lagen te slapen toen ze met een mes om het leven werden gebracht. Twee andere huisgenoten bleven ongedeerd.

Wekenlang werd er gezocht naar de daders en verschillende mensen werden verhoord. Daar zaten ook de twee ongedeerde huisgenoten tussen, maar die bleken niks met de moord te maken te hebben.

Wie wel als verdachte werd aangehouden, is de 28-jarige Bryan Kohberger, maar hij ontkent jaren later nog steeds dat hij de moorden heeft gepland. Volgende maand vindt zijn rechtszaak plaats.

In de docu wordt de nacht van 13 november 2022 gereconstrueerd met exclusieve beelden, de twee overlevende huisgenoten worden geïnterviewd en ook andere betrokkenen komen aan het woord.

Romcom-lovers, deze is voor jullie: 'Too Much' staat online

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:20

Wie fan is van Lena Dunham, heeft er vanaf nu nieuw kijkvoer bij. Netflix heeft ‘Too Much’ met het wereldwijde web gedeeld, een romantische komedieserie gemaakt door Lena Dunham en haar man Luis Felber.

‘Too Much’ gaat over de chaotische Jessica uit New York, wiens leven absoluut geen romcom is. Haar nieuwe start in Londen na een bittere scheiding wordt een groot drama als ze verliefd wordt op een intense muzikant.

De hoofdrollen worden gespeeld door Megan Stalter en Will Sharpe, maar er zijn ook rollen voor onder anderen Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora én Jessica Alba.

‘Too Much’ bestaat uit tien afleveringen, die allemaal in één keer op Netflix zijn gezet. Veel kijkplezier!

Ontdek meer