Horrorfilm over spinnen krijgt een remake

Karen Luiken-03 juni 2022 om 06:24

De klassieke horror ‘Arachnophobia’ krijgt een remake. Deadline kan bevestigen dat Christopher Landon de film gaat schrijven en regisseren.

‘Arachnophobia’ is een film uit 1990 met Jeff Daniels in de hoofdrol. Het verhaal gaat over dodelijke Zuid-Amerikaanse spinnen die via een kist naar de Verenigde Staten worden gebracht en vervolgens een klein stadje in Californië terroriseren. Naast Jeff Daniels hadden ook John Goodman, Harley Jane Kozak en Julian Sands een rol.

De opnames van de remake gaan binnenkort van start. Het is nog niet duidelijk welke acteurs deel zullen uitmaken van de cast.

'Jurassic World Rebirth' heeft een trailer en we willen meer

Karen Luiken-21 mei 2025 om 18:26

Het aftellen voor de nieuwe film ‘Jurassic World Rebirth’ duurde al veel te lang, maar nu er een nieuwe trailer is verschenen, wordt ons geduld alleen nog maar meer op de proef gesteld. De beelden zijn veelbelovend, zitten vol sensatie en maken het onmogelijk om nog langer te wachten.

In ‘Jurassic World Rebirth’ zien we hoe een nieuw tijdperk is aangebroken. Vijf jaar na de gebeurtenissen van 'Jurassic World Dominion' is de ecologie van de planeet grotendeels onherbergzaam gebleken voor dinosauriërs. De overgeblevenen leven in geïsoleerde equatoriale omgevingen met klimaten die lijken op die waarin ze ooit floreerden. De drie meest kolossale wezens te land, ter zee en in de lucht binnen die tropische biosfeer dragen, in hun DNA, de sleutel tot een medicijn dat de mensheid wonderbaarlijke levensreddende voordelen zal brengen.

De hoofdrollen worden gespeeld door Scarlett Johansson, Jonathan Bailey en Mahershala Ali. Andere rollen zijn weggelegd voor Rupert Friend, Manuel Garcia-Rulfo, Luna Blaise, David Iacono en Audrina Miranda.

'Jurassic World Rebirth' gaat in juli 2025 in première.

Ook Elle Fanning te zien in nieuwe 'Hunger Games'

Karen Luiken-21 mei 2025 om 18:11

Elle Fanning is straks weer te bewonderen op het witte doek. De actrice is gecast als Effie Trinket in de aankomende ‘Hunger Games’-film ‘Sunrise on the Reaping’.

Het is al de zoveelste naam die wordt aangekondigd voor de cast. Eerder werd al duidelijk dat Joseph Zada de rol van Haymitch Abernathy gaat spelen, Whitney Peak die van Lenore Dove Baird, Mckenna Grace die van Maysilee Donner, Jesse Plemons die van Plutarch Heavensbee, Maya Hawke die van Wiress en Kelvin Harrison Jr. die van Beetee.

Maar ook Lili Taylor is te zien als Mags, Ben Wang als Wyatt, Ralph Fiennes als President Snow, Molly McCann als Louella en Iona Bell als Lou Lou.

‘The Hunger Games: Sunrise of the Reaping’ verschijnt op 20 november 2026. Het verhaal speelt zich 24 jaar vóór de originele ‘Hunger Games’-films af en draait om een jonge versie van Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.

Ontdek meer