Vanwege het grote succes van ‘The Mandalorian’ zal het niet als een grote verrassing komen, maar dat maakt het nieuws niet minder leuk: er komt een vierde seizoen van de populaire reeks. Dat heeft maker Jon Favreau bevestigd volgens Cinemablend.
Met dit nieuwtje kunnen fans zich vast opmaken voor nog heel veel ‘The Mandalorian’. De serie staat momenteel met twee seizoenen op Disney+ en het derde is in aantocht. Hoogstwaarschijnlijk kunnen we de nieuwe afleveringen in februari 2023 online verwachten. Wanneer het vierde seizoen zal volgen, is nog niet bekend.
Het schrijven van het script is volgens Jon Favreau in ieder geval al in volle gang. “Je hoeft je met televisie niet zo te haasten. Je hoeft niet alles in twee uur te stoppen, waardoor ik op een rustige manier een verhaal kan vertellen”, zegt de maker. “Dave Filoni werkt nu aan ‘Ashoka’. Dat project heeft mijn manier van schrijven voor het vierde seizoen van ‘The Mandalorian’ wel beïnvloed.”
Vanaf 11 juni verschijnt de live-action versie van 'Sneeuwwitje' exclusief op Disney+. De remake van 'Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen' neemt je mee op een magisch avontuur vol nostalgie, muziek en verbluffende visuele effecten.
De hoofdrol is voor Rachel Zegler, die als Sneeuwwitje niet alleen het bekende verhaal tot leven wekt, maar ook nieuwe muziek brengt. Onder andere het gloednieuwe nummer 'Waiting On A Wish' maakt deel uit van de soundtrack, gecomponeerd door het befaamde duo achter 'La La Land' en 'The Greatest Showman'. Uiteraard komen ook klassiekers als 'Heigh-Ho' en 'Whistle While You Work' voorbij.
Wie zin heeft in een throwback kan trouwens ook de originele animatiefilm uit 1937 opnieuw bekijken – ook die staat nu op Disney+.
Deze Vlaamse acteurs zijn te horen in animatiefilm 'Elio'
Over twee weken is het zover: de nieuwe animatiefilm 'Elio' verschijnt in de bioscoop. Dat gebeurt zowel in Engelstalige als in Vlaamse versie, en het is nu eindelijk bekend welke (stem)acteurs we in de Vlaamse variant te horen krijgen.
Het verhaal gaat over de 11-jarige Elio, wiens wens het is om ontvoerd te worden door aliens. Wanneer hij per ongeluk wordt opgestraald naar het Communiversum, een interplanetaire organisatie met vertegenwoordigers van sterrenstelsels van alle uithoeken, wordt Elio ten onrechte aangewezen als ambassadeur van de aarde voor de rest van het universum, en hij is totaal niet voorbereid op dat soort druk. Hij moet nieuwe banden smeden met excentrieke buitenaardse wezens, een reeks enorme beproevingen overleven en op de één of andere manier ontdekken wie hij bestemd is om te zijn.
De film komt zowel in Engelse als in Vlaamse versie uit op het witte doek. Van de Engelstalige versie was al bekend wie daarin te horen zijn (klik hier voor meer informatie), maar nu weten we ook welke Vlaamse castleden hun stem uitlenen voor de film. Het gaat om Viktor Kryeziu (als Elio), Line Ellegiers (als tante Olga), Tiebe Hermans (als Glordon), Elisabeth Lucie Baeten (als Ooooo), Jenne Decleir (als Heer Grigon), Louis Thyssen (als ambassadeur Helix), Maja Van Honsté (als ambassadrice Questa), Arno Van Impe (als ambassadeur Tegmen), Liesbeth De Wolf (als ambassadrice Turais) en Lotte Villays (als ambassadrice Mira).
‘Elio’ is vanaf 18 juni te zien op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/06 Troye Sivan
- 07/06 Iggy Azalea
- 07/06 Mathias Coppens
- 08/06 Julia Boschman
- 08/06 Enzo Knol