'The Mandalorian' krijgt vierde seizoen

Karen Luiken-02 juni 2022 om 05:51

Vanwege het grote succes van ‘The Mandalorian’ zal het niet als een grote verrassing komen, maar dat maakt het nieuws niet minder leuk: er komt een vierde seizoen van de populaire reeks. Dat heeft maker Jon Favreau bevestigd volgens Cinemablend.

Met dit nieuwtje kunnen fans zich vast opmaken voor nog heel veel ‘The Mandalorian’. De serie staat momenteel met twee seizoenen op Disney+ en het derde is in aantocht. Hoogstwaarschijnlijk kunnen we de nieuwe afleveringen in februari 2023 online verwachten. Wanneer het vierde seizoen zal volgen, is nog niet bekend.

Het schrijven van het script is volgens Jon Favreau in ieder geval al in volle gang. “Je hoeft je met televisie niet zo te haasten. Je hoeft niet alles in twee uur te stoppen, waardoor ik op een rustige manier een verhaal kan vertellen”, zegt de maker. “Dave Filoni werkt nu aan ‘Ashoka’. Dat project heeft mijn manier van schrijven voor het vierde seizoen van ‘The Mandalorian’ wel beïnvloed.”

Jennifer Aniston maakt nieuwe relatie Insta-official

Chelsy Vanlerberghe-03 november 2025 om 16:31

Jennifer Aniston (56) heeft haar nieuwe relatie gehardlauncht. Op Instagram deelde de 'Friends'-actrice een zwart-witfoto waarop ze haar vriend Jim Curtis liefdevol omhelst, met daarbij het onderschrift: “Happy birthday my love.”

De post maakt hun relatie officieel voor het grote publiek. Aniston en Curtis, een 50-jarige coach en hypnotherapeut, werden in juli voor het eerst samen gezien op een jacht. Sindsdien verschenen ze af en toe samen in het openbaar, onder andere tijdens de première van het vierde seizoen van The Morning Show.

Volgens People werden de twee via gemeenschappelijke vrienden aan elkaar voorgesteld. Jennifer kende zijn werk al: Curtis is auteur en werkt al meer dan twintig jaar in de wellnesswereld, waar hij mensen helpt “de beste versie van zichzelf te worden”.

Aniston was eerder getrouwd met Brad Pitt en Justin Theroux, maar lijkt nu rust gevonden te hebben naast Curtis. En met die Insta-post is het duidelijk: Jennifer is weer verliefd.

Millie Bobby Brown dient klacht in tegen ‘Stranger Things’-collega David Harbour

Chelsy Vanlerberghe-03 november 2025 om 16:21

Niet alles is vriendschap en magie in Hawkins. Volgens Britse media heeft Millie Bobby Brown een klacht ingediend tegen haar 'Stranger Things'-collega David Harbour wegens intimidatie en pesterijen op de set. De beschuldigingen zouden niet van seksuele aard zijn, maar wél ernstig genoeg voor een intern onderzoek bij Netflix dat maanden duurde.

De klacht kwam er vlak voor de start van het vijfde en laatste seizoen van de serie. Op het scherm spelen Brown en Harbour een hechte vader-dochterband, maar achter de schermen zou de sfeer een pak minder warm zijn geweest.

Harbour ligt ook buiten de set onder vuur. Zijn ex-vrouw, zangeres Lily Allen, bracht onlangs het album ‘West End Girl’ uit, waarin ze openhartig zingt over hun breuk en zijn vermeende ontrouw. Volgens The Mail on Sunday was Allen op de hoogte van het Netflix-onderzoek, maar bleef ze haar ex destijds wel steunen.

Netflix weigert voorlopig commentaar. Het laatste seizoen van 'Stranger Things' verschijnt op 27 november op de streamingdienst.

Ontdek meer