'Stranger Things'-acteurs reageren op geruchten over seksualiteit Will

Karen Luiken-31 mei 2022 om 15:50

Veel fans die het vierde seizoen van ‘Stranger Things’ al hebben gezien, vragen zich af of Will Byers stiekeme gevoelens voor zijn vriend Mike heeft ontwikkeld. In een gesprek met Variety spreken Noah Schnapp, de acteur die hem speelt, en Millie Bobby Brown hun gedachtes uit over die geruchten.

Heb je het vierde seizoen nog niet gezien? Lees dan niet verder. Spoilers incoming!

In de eerste aflevering van het vierde seizoen moeten Will en Eleven een presentatie geven over een held waar ze naar opkijken. Will kiest voor Alan Turing, een homoseksuele wiskundige die in de jaren vijftig werd vervolgd voor zijn seksualiteit. Ook is te zien hoe hij terugdeinst als een meisje hem lijkt te versieren. In een andere aflevering is hij overduidelijk diepbedroefd wanneer zijn vriend Mike hem veel minder aandacht geeft dan zijn vriendin Eleven.

Volgens fans zijn er genoeg aanwijzingen dat Will op jongens valt. Maar is dat ook zo? “Ik heb het gevoel dat ze nooit zeggen hoe het precies met Will gaat”, zegt acteur Noah Schnapp over zijn personage. “Het mooie hieraan is dat het publiek zelf moet bepalen of hij homo is of gewoon weigert op te groeien.”

Millie Bobby Brown voegt daar nog iets aan toe: “Het is 2022 en we hoeven hier geen label op te plakken. Het leuke aan Wills karakter is dat hij gewoon een mens is die met zijn eigen persoonlijke demonen en problemen dealt.”

Singles gezocht voor nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'

Karen Luiken-20 november 2025 om 15:02

Joejoeeee, ben jij toe aan een nieuw avontuur? Niet vies van een drank, drama en een leger aan exen? Dan ben jij misschien wel de perfecte kandidaat voor het aankomende nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’.

De Nederlands-Belgische versie van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft al elf seizoenen gehad, maar toch is de lol er nog steeds niet vanaf. Achter de schermen wordt namelijk alweer keihard gewerkt aan een vervolg. En voor dat vervolg zijn nog nieuwe singles nodig.

In een oproep worden zowel Nederlandse als Belgische vrijgezellen gevraagd zich te melden. ‘Durf jij (m/v/x) de confrontatie aan te gaan met een leger aan exen in het heetste programma van Nederland én België? En ben jij klaar voor een flinke portie drama? Meld je dan aan voor een eventueel nieuw seizoen van: ‘Ex on the Beach: Double Dutch’ en wie weet is jouw EX next!’, zo klinkt het in de oproep.

Geïnteresseerden kunnen zich hier melden.

Castleden van tweede seizoen 'Shõgun' bekend

Karen Luiken-20 november 2025 om 14:56

De cast van het tweede seizoen van de hitserie ‘Shõgun’ krijgt zowel nieuwe als terugkerende gezichten. Dat maakt Disney vandaag bekend in een persbericht, waaruit ook blijkt dat dat de productie in januari van start gaat in Vancouver.

Het tweede seizoen speelt zich meer dan tien jaar na de gebeurtenissen van het eerste seizoen af. Daarin zagen we hoe Lord Yoshii Toranaga voor zijn leven vocht terwijl zijn vijanden binnen de Raad van Regenten zich tegen hem verenigden. Toen een mysterieus Europees schip gestrand werd aangetroffen in een nabijgelegen dorp, deelde de Engelse piloot John Blackthorne essentiële strategische geheimen met Toranaga, die de machtsverhoudingen in zijn voordeel deden doorslaan en een burgeroorlog die een eeuw zou bepalen, zouden winnen. Het tweede seizoen vervolgt de historisch geïnspireerde saga van deze twee mannen uit verschillende werelden, wier lot onlosmakelijk met elkaar verbonden is.

De hoofdrollen worden weer gespeeld door Hiroyuki Sanada en Cosmo Jarvis. Andere terugkerende sterren zijn Fumi Nikaidô (Ochiba), Shinnosuke Abe (Buntaro), Hiroto Kanai (Omi), Yoriko Dôguchi (Kiri), Tommy Bastow (Alvito), Yuko Miyamoto (Gin), Eita Okuno (Saeki) en Yuka Kouri (Kiku). Maar zoals gezegd is er ook plek voor nieuwe castleden, zoals Ren Meguro (Kazutada), Asami Mizukawa (Aya), Masataka Kubota (Hyūga), Sho Kaneta (Hidenobu), Takaaki Enoki (Lord Ito) en Jun Kunimura (Gōda).

Ontdek meer