Harry Styles doneert aan organisatie voor strenge wapenwetgeving

Karen Luiken-29 mei 2022 om 08:18

Harry Styles doneert de opbrengst van zijn ‘Love On Tour’ aan Everytown for Gun Safety Support Fund, een organisatie die zich inzet voor verantwoord wapenbezit in de Verenigde Staten. De zanger heeft daartoe besloten nadat er afgelopen week een dodelijke schietpartij plaatsvond op een school in het Texaanse Uvalde.

“Net als jullie ben ik heel erg aangedaan door de schietpartijen in Amerika, waaronder de meest recente op de basisschool in Uvalde”, schrijft Harry op Instagram. “We zullen tijdens onze tour door Noord-Amerika samenwerken met Eyetown, een organisatie die zich inzet voor het beëindigen van wapengeweld.”

De schietpartij waar Harry het in het bijzonder over heeft, vond dinsdag plaats op de Robb Elementary School in Texas. Een 18-jarige schutter opende daar het vuur en bracht negentien kinderen en twee leraren om het leven.

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip

Karen Luiken-18 november 2025 om 12:00

Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.

De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.

De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.

Ontdek meer