Harry Styles heeft de videoclip van zijn nieuwe nummer ‘Daylight’ op een bijzondere manier gemaakt. De zanger trok er slechts 3 uur en 300 dollar voor uit, én gebruikte een huis van een fan als opnamelocatie.
Harry Styles gebruikt huis van fan als opnamelocatie videoclip
Bij het in elkaar zetten van de videoclip schakelde Harry de hulp in van James Corden. De twee heren klopten samen bij verschillende deuren in een straat in New York aan, op zoek naar een locatie waar de clip kon worden opgenomen. Na een paar pogingen kwamen ze uit bij een paar jonge, vrouwelijke fans die maar al te graag mee wilden werken.
“Als we wisten dat ze langs zouden komen, hadden we op z’n minst ons haar geborsteld”, zeiden de meisjes in een gesprek met Variety. “Ik kan niet stoppen met denken aan alle dingen die ik tegen hem had willen zeggen. Ik heb nu een lijstje gemaakt met alle dingen die ik tegen hem zou zeggen als het nog eens zou gebeuren.”
In het totaal hebben Harry en James er drie over over gedaan om de videoclip van drie minuten in elkaar te knutselen. Het budget dat ze eraan uit hebben gegeven: 280 euro.
Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’
Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.
De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.
Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.
De nu al indrukwekkende line-up van Rock Werchter wordt met de dag indrukwekkender. Vandaag heeft de organisatie aangekondigd dat niemand minder dan Moby tijdens het komende festival op zal treden.
Het is de eerste keer sinds 2008 dat Moby het podium van Rock Werchter beklimt. Dat doet hij op de afsluitende dag, namelijk zondag 5 juli.
Moby is al de zesde aangekondigde artiest voor Rock Werchter 2026. Eerder werden ook al The Cure, Twenty One Pilots, The XX en Mumford & Sons op de line-up gezet.
Kaartjes voor het festival gaan vanaf 21 november in de verkoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen