Ed Sheeran heeft een nieuw liedje uitgebracht voor zijn kersverse dochtertje. Het nummer is te vinden op een hernieuwde versie van zijn album ‘=’, die hij gisteren lanceerde.
Hoewel Ed geen uitspraken heeft gedaan over de betekenis van het nummer, zegt de tekst van het liedje genoeg. Hij zingt zinnen als ‘welkom op de wereld’ en ‘ik hoorde je hartslag’. Aan het einde van de song horen we hem aan zijn vrouw Cherry Seaborn vragen of ze een kick voelde, waarop zij antwoordt: ‘Het schopte gewoon!’.
De ouders maakten vorige week bekend opnieuw ouders te zijn geworden van een dochtertje. “Ik wil jullie allemaal laten weten dat we weer een prachtig meisje hebben gekregen”, aldus Ed. “We zijn allebei zo verliefd op haar en dolgelukkig om een gezin van vier te zijn.”
Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.
Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).
Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.
Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.
Pommelien Thijs gaat als een raket. De zangeres geeft volgend jaar niet alleen grote shows in AFAS Dome (voormalig Sportpaleis), ze zal ook optreden bij onze noorderburen. Via Instagram laat ze weten dat ze naar de Ziggodome komt. Eerder werd ook al bekend dat ze ook in de AFAS Live zal staan.
“Het voelt heel surreëel om dit te zeggen maar op 7 november 2026 sta ik in de Ziggo Dome”, aldus Pommelien bij een bericht op social media. Kaartjes gaan vanaf komende vrijdag (7 november, precies een jaar voor het optreden plaatsvindt) in de verkoop.
De show in de Ziggodome volgt pas na de shows die Pommelien in AFAS Dome geeft. Dat zijn er in het totaal vijf, waarvan de eerste op 23 april plaatsvindt. De overige vier zijn op 24 april, 25 april, 30 april en 1 mei. Het concert in AFAS Live (Amsterdam) staat nog eerder gepland, namelijk op 27 februari.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein
- 11/11 Leonardo DiCaprio
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster