Na een wekenlange strijd is de winnaar van ‘The Voice Kids’ bekend. Van de acht finalisten wist Krista vrijdagavond de digitale publieksjury het meest te overtuigen en daarmee de terechte winst te pakken.

Karista uit Deurne zat in het team van Duncan. Tijdens haar auditie blies ze de vier coaches omver met het nummer ‘Don’t Let Go’ en ook in de afleveringen daarna bleef ze verbazen. “Karista is een heel verlegen meisje, wat superhard in contrast staat met hetgeen we op het podium van haar zien”, zegt coach Duncan. “Ze vertelt haar verhaal telkens op zo’n waanzinnig mooie manier. Ze is down to earth maar tegelijk ook zo’n waanzinnige ster. Dat is onwaarschijnlijk. Het is één van de mooiste combinaties op aarde.”
De 14-jarige winnares heeft een eigen single uitgebracht en wint daarnaast een studiebeurs. Ze kan haar geluk niet op. “Woorden schieten mij tekort! Ik ben God super dankbaar dat ik deze kans heb kunnen krijgen! Als mijn zus mij niet had ingeschreven had ik deze belevenis niet meegemaakt. Ik ben superdankbaar!”
Goed nieuws voor fans van ‘Big Brother’ die altijd al eens een finale hebben willen bijwonen, want dit jaar zou hun droom zomaar eens werkelijkheid kunnen worden. Play4 is een wedstrijd gestart waarbij mensen een duoticket voor de finale kunnen winnen.
Aankomende vrijdag vindt de halve finale plaats met Mattheüs, Jolien, Jane, Jordy en Sharice. Een weekje later, op vrijdag 4 april, is het tijd voor de grote finale en wordt het duidelijk wie er met de prijzenpot vandoor gaat. Kijkers kunnen de ontknoping thuis volgen, maar er zijn ook fans die live bij de finale aanwezig kunnen zijn. Hoe? Met een duoticket dat te winnen valt bij Play4.
Om mee te kunnen doen moet je via deze website vijf vragen beantwoorden. Je moet weten met hoeveel bewoners dit seizoen begon, wie de fake bewoners waren, wat ‘a la boca’ zogenaamd zou betekenen, wie de winnaar van vorig seizoen was en hoeveel blikken slob er in het ‘Big Brother’-huis zijn gegeten. Weet jij de meeste goede antwoorden te geven? Dan sta jij op 4 april misschien wel tussen de finalisten!
Het nieuws over de reünie van de originele K3 is amper de deur uit of er worden al nieuwe shows aangekondigd. Zowel in België als in Nederland zullen Kristel, Karen en Kathleen vaker optreden dan oorspronkelijk de bedoeling was.
Kort na de bekendmaking van de reünie maandagochtend, werden er in tien minuten tijd 33.000 kaartjes verkocht voor de show die de originele K3-formatie in oktober in het Sportpaleis geeft. Een groot succes dus, en daarom zijn er nu al extra shows toegevoegd.
De Belgische shows van 3, 4, 5, 9, 10 en 11 oktober zijn al uitverkocht, maar voor de extra shows op 7, 8 en 12 oktober zijn (op het moment van schrijven) nog wel tickets beschikbaar.
Naast de shows in Antwerpen geven Kristel, Karen en Kathleen ook nog een aantal concerten in het Nederlandse Rotterdam. Dat gaat gebeuren op 2, 3 en 4 april 2026. Kaartjes daarvoor zijn nog verkrijgbaar.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Monica Geuze
- 27/03 Mariah Carey
- 28/03 Lady Gaga
- 01/04 Asa Butterfield