Hype'O Dream maakt line-up compleet

Karen Luiken-26 mei 2022 om 10:50

De festivalzomer waar we zo lang naar uit hebben gekeken is eindelijk aangebroken. Alle feestjes die twee jaar lang niet door hebben kunnen gaan, worden nu dubbel en dwars ingehaald. In het weekend van 8 en 9 juli is het de beurt aan Hype’O Dream.

Je moet er nog even geduld voor hebben, maar over een paar weken vormt Waregem het decor van een nieuwe editie van Hype’O Dream. Twee dagen lang kan er keihard gefeest worden op de muziek van de beste dj’s.

Verschillende artiesten werden eerder al aangekondigd, maar inmiddels is de line-up helemaal compleet. $hirak komt langs, CAMILLE, Gers Pardoel, Jebroer, Metejoor, Mandy, De Jeugd van Tegenwoordig, DJ Licious, 5NAPBACK, 2-Fabiola en Michiel Cnudde. Maar ook Avarage Rob maakt zijn opwachting, net zoals Yves Deruyter, Yves V en Regi.

Een lijst met alle aanwezige artiesten check je hieronder.

Nieuw talent spotten? Gratis festival Vuurdoop 2025 komt eraan

Chelsy Vanlerberghe-28 april 2025 om 15:28

Op 30 april wordt Hasselt weer in vuur en vlam gezet, want Vuurdoop is terug! Het gratis ontdekkingsfestival van PXL-Music strijkt neer in de Bootstraat en geeft afstuderende muzikanten een podium om hun eigen project aan de wereld te laten zien.

De line-up is alvast veelbelovend. Kaat Van Stralen, die dit jaar nog De Nieuwe Lichting won, brengt een strakke mix van punk en spoken word. The Yummy Mouths trekken de kaart van de A-pop-calypse met hun nieuwe album, terwijl Divided stevige vibes serveert tussen post-rock, hardcore en sludge-metal. Meer zin in melancholie? Dan zit je goed bij Luca van Cruchten en zijn band Gos Rosling, die je meenemen in hun folky indie pop. Ook Gone Icon gooit iets totaal anders op tafel: een combo van akoestische instrumenten, elektronische invloeden en een snuifje 2YK-nostalgie.

Daarnaast komen ook fans van elektronische beats, psychedelica en experimentele jazz ruimschoots aan hun trekken.

Vuurdoop wordt georganiseerd door tweedejaars muziekmanagement en muziektechniek van PXL-Music, die zo hun eerste echte praktijkervaring opdoen. Naast livemuziek wordt de Bootstraat die dag ook een hotspot voor netwerken, inspirerende talks en creatieve samenwerkingen.

Afspraak op 30 april vanaf 15u30 in en rond Bootstraat, Hasselt. Toegang is helemaal gratis.

Sunrise Festival lanceert eigen app

Chelsy Vanlerberghe-25 april 2025 om 09:50- Foto:

Sunrise Festival

Sunrise Festival komt eraan en de voorbereidingen zijn officieel begonnen. Vanaf nu kan je de gloednieuwe Sunrise Festival app downloaden. En da’s niet zomaar een extraatje – via de app kan je je favoriete artiesten aanduiden, de laatste updates checken én toegang krijgen tot exclusieve info. Geen FOMO meer dus.

De app is beschikbaar in de App Store en Google Play. Gewoon even installeren en je bent helemaal mee voor de editie van 2025.

Sunrise 2025 gaat door van 27 tot 29 juni op De Lilse Bergen in Gierle – a.k.a. het Ibiza van de Kempen. En alsof dat nog niet genoeg is, kan je ook afzakken naar Magic Island: een nieuw festivalweekend op 8, 9 en 10 augustus in Wachtebeke, met meer dan 100 artiesten verdeeld over vijf stages.

Meer info? Check sunrisefestival.be of download de app.

Ontdek meer