Eerder dit jaar werden fans van ‘Stranger Things’ verrast met het nieuws dat er een spin-off komt van de succesvolle Netflix-serie. Matt en Ross Duffer, makers van de show, hebben al een idee waar die over moet gaan. Maar de plannen worden met helemaal niemand gedeeld.
Makers 'Stranger Things' doen geheimzinnig over spin-off
“We hebben wel een idee voor een spin-off waar we super enthousiast over zijn”, aldus de broers volgens Variety. “Maar we hebben het nog tegen niemand verteld. Laat staan dat we al iets op papier hebben gezet.”
Hoewel de breinen achter ‘Stranger Things’ heel geheimzinnig doen, zeggen ze wel dít: “We denken dat iedereen - inclusief Netflix - verrast zal zijn als ze het concept horen. Het is heel, heel anders.”
Ze onthullen dat er één persoon is die inmiddels heeft geraden waar de plannen over gaan. En dat is niemand minder dan Finn Wolfhard, die Mike Wheeler speelt in 'Stranger Things'. “Op de een of andere manier heeft Finn Wolfhard, die een slimme jongen is, correct geraden waar het over zou gaan. Maar afgezien van Finn weet niemand anders het.”
De officiële trailer van tweede seizoen 'Wednesday' is gearriveerd
Ben jij al aan het aftellen naar de 6 augustus, de dag waarop het langverwachte tweede seizoen van ‘Wednesday’ verschijnt? Wij doen met je mee! In de afgelopen weken kregen we al verschillende voorproefjes, maar een officiële trailer bleef uit. Tot nu!
In het nieuwe seizoen krijgen we te zien hoe Wednesday terugkeert naar de Nevermore Academy, waar ze (opnieuw) te maken krijgt met mysterieuze zaken en oude vijanden.
De rol van Wednesday wordt weer gespeeld door Jenna Ortega. Verder zijn ook Hunter Doohan, Enid Sinclair, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán en Joy Sunday weer te zien. Nieuw dit seizoen zijn de castleden Lady Gaga, Steve Buscemi en Owen Painter.
Het tweede seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste deel op 6 augustus verschijnt en het tweede op 3 september.
Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit
Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.
Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”
Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/07 Perrie Edwards
- 10/07 Harper Beckham
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna