Makers 'Stranger Things' doen geheimzinnig over spin-off

Karen Luiken-25 mei 2022 om 07:05

Eerder dit jaar werden fans van ‘Stranger Things’ verrast met het nieuws dat er een spin-off komt van de succesvolle Netflix-serie. Matt en Ross Duffer, makers van de show, hebben al een idee waar die over moet gaan. Maar de plannen worden met helemaal niemand gedeeld.

“We hebben wel een idee voor een spin-off waar we super enthousiast over zijn”, aldus de broers volgens Variety. “Maar we hebben het nog tegen niemand verteld. Laat staan dat we al iets op papier hebben gezet.”

Hoewel de breinen achter ‘Stranger Things’ heel geheimzinnig doen, zeggen ze wel dít: “We denken dat iedereen - inclusief Netflix - verrast zal zijn als ze het concept horen. Het is heel, heel anders.”

Ze onthullen dat er één persoon is die inmiddels heeft geraden waar de plannen over gaan. En dat is niemand minder dan Finn Wolfhard, die Mike Wheeler speelt in 'Stranger Things'. “Op de een of andere manier heeft Finn Wolfhard, die een slimme jongen is, correct geraden waar het over zou gaan. Maar afgezien van Finn weet niemand anders het.”

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Eerste trailer van nieuwe 'Knives Out'-film gedeeld

Karen Luiken-19 november 2025 om 06:34

De laatste informatie over de derde ‘Knives Out’-film is met ons gedeeld. We wisten al welke acteurs erin gaan spelen, wanneer de film uitkomt, waar het verhaal over gaat én we ontvingen al een teaser. Maar een officiële trailer ontbrak nog. Tot nu.

Net zoals de twee eerste films gaat ook ‘Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery’ over detective Benoit Blanc, die wederom te maken krijgt met een mysterie. Het gaat over zijn gevaarlijkste moordzaak tot nu toe, die gepleegd is in een kerk.

De hoofdrol wordt weer gespeeld door Daniel Craig. Andere rollen zijn er voor Josh O'Connor, Glenn Close, Josh Brolin, Mila Kunis, Jeremy Renner, Kerry Washington, Andrew Scott, Cailee Spaeny, Daryl McCormack en Thomas Haden Church.

‘Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery’ is vanaf 12 december te zien op Netflix.

Ontdek meer