TAGMAG

Kinepolis organiseert een volledige 'After'-marathon!

Dieter Blarinckx-23 augustus 2021 om 10:22

De Belgische bioscoopketen Kinepolis organiseert op 1, 4 en 5 september een heuse marathon van de 'After'-films! Het gaat om 'After', 'After We Collided' en het gloednieuwe hoofdstuk 'After We Fell'.

In dit laatste nieuwe deel staan Tessa en Hardin met hun rug tegen de muur. Tessa krijgt haar droomjob aangeboden in Seattle, en maakt zich klaar om te verhuizen. Hardin kan z’n jaloezie amper de baas, en zijn onvoorspelbare gedrag bereikt ongeziene hoogtes. De plotse terugkeer van Tessa’s vader en schokkende onthullingen over Hardin’s familie, stellen hun relatie nog verder op de proef.

Voor een ticket betaal je zo'n 25,95 euro aan normaal tarief. Mensen met een studentenkaart betalen 3 euro minder. Hier kan je alle info terugvinden!

Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'

Karen Luiken-25 november 2025 om 12:28

We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.

‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.

Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.

‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.

Dit zijn de genomineerden van de MIA's

Karen Luiken-25 november 2025 om 06:38

De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.

Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.

Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.

Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.

Ontdek meer