Mario + Rabbids: Sparks of Hope komt in 2022 naar de Nintendo Switch

Nico De Greef-13 juni 2021 om 11:56

Vijf jaar na de lancering van Mario + Rabbids: Kingdom Battle komen Ubisoft en Nintendo eindelijk met een vervolg op de succesvolle turn based strategy-game. Net als zijn voorganger verschijnt Mario + Rabbits: Sparks of Hope exclusief voor de Nintendo Switch.

In Sparks of Hope moeten Mario, de doldwaze Rabbids en hun vrienden opnieuw samenwerken om een nieuw kwaad te stoppen die het hele universum bedreigt. Samen met oude bekenden, maar ook nieuwe vrienden zoals een Rabbit-versie van prinses Rosalina en de Sparks (schattige wezentjes die een kruising zijn tussen een Rabbit en Luma-ster uit Mario Galaxy) zul je het moeten opnemen tegen een nieuwe slechterik Cursa en diens volgelingen. De sparks zijn trouwens niet enkel schattig, maar hebben ook een handige functie: elke Spark geeft de speler namelijk een unieke vaardigheid die ze tijdens gevechten kunnen gebruiken.

De Sparks zijn slechts één van de vele nieuwigheden die de sequel introduceert. Zo zijn levels voortaan open gebieden die spelers vrij kunnen verkennen, en hebben we je al verteld over de verschillende planeten die je zal kunnen bezoeken?

Mario + Rabbids: Sparks of Hope heeft nog geen specifieke releasedatum maar moet volgend jaar verschijnen voor de Nintendo Switch. In afwachting tot dan, kun je hieronder alvast een trailer en wat gameplay bekijken:

De Sims bestaat 25 jaar en dat vieren ze met livestream (en Doja Cat!)

Chelsy Vanlerberghe-05 februari 2025 om 10:07

Sim-fans, tijd om je Plumbob op te poetsen, want De Sims viert zijn 25e verjaardag met een gigantisch feest. En hoe doen ze dat beter dan met een 25 uur durende livestream vol games, goodies en grote namen zoals Doja Cat.

Wat ooit begon als een simpel levenssimulatiespel is uitgegroeid tot een van de meest iconische gamefranchises ooit, met meer dan 500 miljoen spelers wereldwijd. Of je nu huizen bouwt, bizarre families creëert of gewoon Sims in een zwembad zonder ladder achterlaat, deze verjaardag is er eentje om te vieren.

En hoe! Op 4 februari dropt EA 'The Sims 25 Hour Livestream', een event met non-stop gameplay, exclusieve onthullingen en een dikke line-up. Niemand minder dan Doja Cat, Latto en het legendarische dragduo Trixie Mattel & Katya komen langs om mee te vieren. Ook bekende streamers zoals Plumbella en Dan & Phil zijn van de partij. Elk uur worden er giveaways gedropt in de officiële Discord, dus je weet waar je moet zijn. De livestream start om 23u00 uur (Belgische tijd) en is te volgen via YouTube, Twitch en TikTok.

Voor wie niet genoeg krijgt van De Sims, is er een dikke update voor De Sims 4 met 70 nieuwe in-game items en het event ‘Beleef Het Verleden’. Spelers kunnen nostalgische Sims-objecten scoren en nieuwe Simlish-tracks van Kim Petras en Gigi Perez beluisteren op de in-game radio. En voor de OG’s: De Sims 1 en 2 zijn terug in een speciale 25e Verjaardag Bundel, zodat je helemaal kan terugkeren naar waar het allemaal begon.

Ook de offline wereld viert mee. EA lanceert een exclusieve Sims-merchlijn met retro pins, kleding en een muismat in de iconische Plumbob Green, een speciale kleur ontwikkeld met Pantone. Op Spotify verschijnt een ultieme Sims-playlist met de meest iconische tracks uit alle games. Simlish-bangers die je nooit echt hebt verstaan, maar wél meezingt. Whippna Choppa Dog!

EA brengt De Sims en De Sims 2 terug

Chelsy Vanlerberghe-03 februari 2025 om 11:22

Sim-fans, jullie gebeden zijn verhoord! EA blaast nieuw leven in twee van de meest iconische games ooit: De Sims én De Sims 2. Ter ere van de 25e verjaardag van de franchise zijn beide games terug van weggeweest. Tijd om je Sims weer keihard te laten feesten, het zwembad zonder ladder in te duiken en de iconische Simlish-taal onder de knie te krijgen.

Hoople Borpna, Sims! (Dat betekent gelukkige verjaardag in Simlish) Weet je nog hoe je je eerste huis bouwde, per ongeluk een brand veroorzaakte en je Sims zonder trap in het zwembad liet? Dat gevoel van pure nostalgie komt helemaal terug, want met De Sims: Legacy Collectie en De Sims 2: Legacy Collectie krijg je weer toegang tot deze twee iconische games. De legendarische muziek, de absurde geluidseffecten en de hilarische gameplay zijn terug.

Voor de diehard fans is er de De Sims 25e Verjaardag Bundel, waarmee je beide Legacy Collecties scoort voor € 39,99. EA Play Pro-members krijgen zelfs gratis toegang. De games zijn vanaf nu speelbaar op Windows 10 en 11 via de EA app, Epic Games Store en Steam.

Kortom: of je nu huizen bouwt, het leven van je Sims in een soap verandert of gewoon even terug wilt naar die goeie ouwe tijd, dit is je moment. Sul sul, we're back in business!

Ontdek meer