Megan Fox knipt gat in jumpsuit om seks te hebben

Amber Schepers-17 mei 2022 om 14:30

Dat de Billboard Music Awards 2022 dit jaar opnieuw een groot succes werden, was al duidelijk, maar voor één koppel werd het wel een erg speciale avond. Tijdens de after-party van het event gebeurde er iets heel opmerkelijk met de jumpsuit van de Amerikaanse actrice Megan Fox.

De after-party van de Billboard Music Awards werd voor actrice Megan Fox (36) en haar geliefde Machine Gun Kelly (32) ongetwijfeld een stevig feestje. Als we Fox mogen geloven, draaide de avond uit tot een wilde vrijpartij. De ‘Jennifer's body’ actrice droeg een fel blauwe designer jumpsuit naar het event, maar die bleef niet lang intact.

Op Instagram post de actrice een hele resem foto’s van de Billboard Music Awards 2022 in Las Vegas. Tussen die fotocollectie zit er één screenshot die er voor fans wel heel erg uitspringt.

In de screenshot kan je een gesprek lezen tussen Megan en haar stylist Maeve Reilly. In het gesprek onthult de actrice dat ze een gat in de jumpsuit heeft geknipt om seks te kunnen hebben met haar partner. "Was deze blauwe outfit duur omdat we net een gat in het kruis hadden gesneden zodat we seks konden hebben", schrijft Megan Fox. Gelukkig kon haar stylist erom lachen: "Ik haat je", stuurde ze terug met drie lachende emoji's. "Ik zal het repareren."

Vier Grammy-nominaties voor Justin Bieber

Karen Luiken-08 november 2025 om 11:46

Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.

Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).

Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.

Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.

Dit zijn de meest inspirerende influencers van België

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:05

Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.

De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.

Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.

De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).

Ontdek meer