Megan Fox knipt gat in jumpsuit om seks te hebben

Amber Schepers-17 mei 2022 om 14:30

Dat de Billboard Music Awards 2022 dit jaar opnieuw een groot succes werden, was al duidelijk, maar voor één koppel werd het wel een erg speciale avond. Tijdens de after-party van het event gebeurde er iets heel opmerkelijk met de jumpsuit van de Amerikaanse actrice Megan Fox.

De after-party van de Billboard Music Awards werd voor actrice Megan Fox (36) en haar geliefde Machine Gun Kelly (32) ongetwijfeld een stevig feestje. Als we Fox mogen geloven, draaide de avond uit tot een wilde vrijpartij. De ‘Jennifer's body’ actrice droeg een fel blauwe designer jumpsuit naar het event, maar die bleef niet lang intact.

Op Instagram post de actrice een hele resem foto’s van de Billboard Music Awards 2022 in Las Vegas. Tussen die fotocollectie zit er één screenshot die er voor fans wel heel erg uitspringt.

In de screenshot kan je een gesprek lezen tussen Megan en haar stylist Maeve Reilly. In het gesprek onthult de actrice dat ze een gat in de jumpsuit heeft geknipt om seks te kunnen hebben met haar partner. "Was deze blauwe outfit duur omdat we net een gat in het kruis hadden gesneden zodat we seks konden hebben", schrijft Megan Fox. Gelukkig kon haar stylist erom lachen: "Ik haat je", stuurde ze terug met drie lachende emoji's. "Ik zal het repareren."

Suzan en Freek brengen deze week nieuwe muziek uit

Karen Luiken-20 oktober 2025 om 14:28

Na een moeilijke periode komen Suzan en Freek deze week met nieuwe muziek. Via Instagram kondigen ze hun single ‘Niemand’ aan, die vanaf donderdag overal te beluisteren is.

Het koppel maakt het nieuws bekend in een openhartige post, waarin Suzan en Freek schrijven dat muziek een belangrijk onderdeel van hun leven is geweest in deze moeilijke periode. Eerder dit jaar bleek dat Freek uitgezaaide longkanker blijkt te hebben.

“Muziek is heel belangrijk geweest voor ons de afgelopen tijd. Eerst vooral als afleiding, om maar even uit ons hoofd te zijn”, zo klinkt het. “Urenlang met onze ogen dicht spelen op de vleugel en gitaar zonder dat we ook maar een woord hoefden te zeggen.”

Dat resulteerde uiteindelijk in nieuwe muziek, die de twee omschrijven als ‘een stukje uit hun dagboek’. “In de studio zijn en deze periode van ons af kunnen schrijven werkt voor ons therapeutisch, er is immers zo veel om over te schrijven”, vervolgt het stel. “Nu zijn we klaar voor de volgende stap: om die muziek ook met jullie te gaan delen. Onze nieuwe single ‘Niemand’ is vanaf aanstaande donderdagochtend 07:45 uur overal te beluisteren.”

Sabrina Carpenter nodigt fans uit op haar eigen tv-set

Chelsy Vanlerberghe-16 oktober 2025 om 13:15

Stel je voor: je staat op de set van een vintage tv-show, leert Sabrina Carpenters tourchoreo en krijgt make-uptips van haar eigen glamteam. Klinkt als een droom? Deze herfst maakt Sabrina het werkelijkheid.

De tweevoudige Grammy-winnares verwelkomt twintig fans op de set van haar Short n’ Sweet TV Show in Los Angeles. Via Airbnb kunnen fans zich aanmelden voor een exclusieve dag waarin ze letterlijk meespelen in Sabrina’s wereld, van backstage glam tot de finale op haar iconische Penthouse-set.

“De Short n’ Sweet-tour zou niet bestaan zonder mijn fans. Het voelt juist om dit hoofdstuk samen af te sluiten", zegt Sabrina.

Wie erbij wil zijn, kan tussen 15 en 20 oktober een aanvraag indienen via airbnb.com/sabrinacarpenter. De activiteit vindt plaats op 18 november en kost – jawel – 0 euro. Reis en verblijf zijn wel voor eigen rekening, maar de ervaring? Onbetaalbaar.

Ontdek meer