Het nieuws dat Chrishell Stause een relatie heeft met de Australische artiest G Flip, valt haar ex Jason Oppenheim zwaar. Een bron vertelt aan Entertainment Tonight dat de baas uit ‘Selling Sunset’ gekwetst is.
'Selling Sunset'-ster Jason heeft het zwaar met nieuwe relatie Chrishell
Een paar maanden geleden maakten Chrishell en Jason bekend uit elkaar te gaan. Jason heeft het daar nog altijd moeilijk mee. “Hun breuk was erg pijnlijk voor Jason en hij praat er niet graag over”, zegt een insider. “Hij is niet boos op Chrishell, maar wel gekwetst. Hij is van streek sinds ze uit elkaar zijn en zo voelt hij zich nu nog steeds.”
De reden waarom Chrishell en Jason uit elkaar gingen, had alles te maken met de kinderwens van Chrishell. In tegenstelling tot Jason denkt zij al aan het stichten van een gezinnetje. “Ze had het gevoel dat ze haar eigen hart moest breken door haar relatie met Jason te beëindigen omdat het krijgen van kinderen haar hoogste prioriteit is”, aldus een bron. “Ze wil niet wachten op Jason.”
Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’
Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.
De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.
Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.
Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip
Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.
De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.
De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen