Jonathan Bailey heeft een hoofdrol te pakken in een nieuwe film. Deadline meldt dat de ‘Bridgerton’-ster binnenkort samen met Felicity Jones te zien zal zijn in de komedie ‘Maria’.
De film gaat over de jonge vrouw Maria die vlucht voor de realiteit. Terwijl ze worstelt met het accepteren van haar leeftijd, de liefde van haar vriend en de onverschilligheid van haar vader, ziet ze op de bruiloft van haar pa een kans om zich jong en begeerlijk te voelen. Daar ontmoet ze namelijk haar nieuwe stiefbroer Raffy, met wie ze een intieme en seksuele chemie voelt. Maar dan komt daar ineens verschrikkelijk nieuws over haar vader: hij is gediagnosticeerd met een terminale ziekte.
Jonathan Bailey, vooral bekend als Anthony in ‘Bridgerton’, zal Maria’s vriend Eddy spelen. ‘Harry Potter’-ster Jason Isaacs kruipt in de huid van Maria’s vader. De opnames van de film beginnen dit najaar.
Deze films en series verschijnen in november op Netflix
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In november kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- Squid Game: The Challenge (seizoen 2) – 4 november
- Mrs Playmen – 12 november
- The Beast in Me – 13 november
- A Man on the Inside (seizoen 2) – 20 november
- Stranger Things (seizoen 5, deel 1) – 27 november
Films
- Frankenstein – 7 november
- A Merry Little Ex-Mas – 12 november
- ONE SHOT with Ed Sheeran – 21 november
- Jingle Bell Heist – 26 november
Comedy specials
- Leanne Morgan: Unspeakable Things – 4 november
- Gerry Dee: Funny You Should Say That – 18 november
Documentaires
- Marines – 10 november
- Being Eddie – 12 november
Live events
- Jake Paul vs. Tank Davis – 8 november
Kids & familie
- Dr. Seuss’s The Sneetches – 3 november
- The Bad Guys: Breaking In – 6 november
- Sesame Street (volume 1) – 10 november
De soundtrack van de aankomende derde ‘Avatar’-film ‘Fire and Ash’ is geschreven door Miley Cyrus. Dat nieuws deelt de zangeres via Instagram, met daarbij ook alvast het eerste voorproefje.
Miley schrijft dat ze zich ‘vereerd’ voelt dat ze de soundtrack heeft mogen maken. “Omdat ik persoonlijk door vuur ben getroffen en uit de as ben herbouwd, heeft dit project een diepe betekenis voor me”, aldus de zangeres, die in 2018 haar huis verloor door een verwoestende brand. “De thema's van de film – eenheid, genezing en liefde – resoneren diep in mijn ziel, en dat ik een kleine ster mag zijn in het universum dat de ‘Avatar’-familie heeft gecreëerd, is echt een droom die uitkomt.”
‘Avatar: Fire and Ash’ is het vervolgt op ‘Avatar’ uit 2009 en ‘Avatar: The Way of Water’ uit 2022. De film gaat op 19 december in première.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 23/10 Martijn Peters
- 24/10 PewDiePie
- 24/10 Drake
- 24/10 Yung Mavu
- 25/10 James Cooke