Zac Efron wil lid worden van Marvel-familie

Karen Luiken-05 mei 2022 om 07:36

Als het aan Zac Efron ligt, wordt hij binnenkort lid van de Marvel-familie. De acteur is al lang fan van de franchise en zou, als hij de kans zou krijgen, dolgraag in het multiversum springen. Dat laat hij weten in een recent interview met Extra TV.

Verschillende grote acteurs maken al deel uit van het Marvel Cinematic Universe. Neem bijvoorbeeld Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Tom Holland of Chris Evans.

De kans dat de naam van Zac Efron binnenkort ook in dit lijstje prijkt, is aanwezig. Althans, wel als het aan de acteur zelf ligt. “Ik hou van het Marvel-universum. Ik ben er al fan van sinds ik mijn eerste stapjes zette”, zegt hij.

Op de vraag of hij ook in een Marvel-film zou willen spelen, reageert hij enthousiast. “Als het juiste personage voorbij komt en ze willen dat ik meedoe, zou ik de kans grijpen. Ik denk dat het heel leuk zou zijn.”

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip

Karen Luiken-18 november 2025 om 12:00

Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.

De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.

De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.

Ontdek meer