Doe mee aan de KPM skate contest in Hasselt!

Sofie Verbeeck-05 mei 2022 om 10:00

Kom op 26 mei naar het Kapermolenpark in Hasselt voor hét straatcultuurfestival van het jaar. Op die dag vindt de grote KPM Cup plaats, een skate contest waar de voorbije edities maar liefst 1 500 skaters aan deelnamen. Ook niet-skaters zijn meer dan welkom, zij kunnen genieten van DJ-sets, foodtrucks en een lifestyle markt.

Iedereen vanaf 16 jaar mag deelnemen aan de KPM Cup, of je nu al jaren skate of nog maar net bent begonnen. Je kan je inschrijven voor drie disciplines: street, bowl en best trick. De skate contest wordt gestreden in de reeksen gesponsord en niet-gesponsord en daarin wordt er nog een onderscheid gemaakt tussen jong en oud, en jongens en meisjes.

Ook TAGMAG-insider Simon Wauman zal er zijn en alsof dat nog niet goed genoeg is, is het festival ook helemaal gratis! Achteraf kan je bij het live-podium genieten van een zalige alternatieve line-up: It It Anita, Tiewai, Kwijt Trek System, Pilkington United, Tonsils, Stay Idle, Dennis,...

Ben jij een skatend talent dat nog ontdekt moet worden? Of wil je graag eens je beste tricks bovenhalen? Surf dan snel naar de website en schrijf je in, dat kan nog tot en met donderdag 26 mei.

Jagen op kippetjes op het BK Beerpong

Simon Smetryns-09 september 2025 om 10:04

Er werd niet alleen gescoord aan de beerpongtafel...

5 redenen waarom je Sunset niet wil missen

Chelsy Vanlerberghe-09 september 2025 om 08:16

De zomer loopt stilaan op zijn einde, maar één afspraak moet je nog in je agenda aanduiden: Sunset Festival. Op zaterdag 20 september trekken duizenden feestgangers richting De Lilse Bergen voor zonnestralen en muziek. Nog niet overtuigd? Hier zijn vijf redenen waarom Sunset hét einde-van-de-zomerfeestje is waar je bij wil zijn.

1. De locatie
Sunset vindt plaats in magische setting van De Lilse Bergen, en dat maakt meteen een groot deel van de charme. Een festival midden in de natuur, in één van de mooiste spots van het land. Combineer dat met de golden hour-vibes en je krijgt de ultieme nazomer-setting.

2. De line-up
Sunset pakt elk jaar stevig uit en 2025 is geen uitzondering. Denk aan Outsiders, Michael Amani, Mark With a K & MC Chucky, Ronny Retro, 5NAPBACK,, Pat B & Miss Puss… én nog veel meer. Van hard gaan tot meezingen, elk genre krijgt zijn moment. De timetable is nu te checken via de app! W

3. Jong talent krijgt z’n moment
Op de Talent Stage powered by TAGMAG ontdek je namen die nu al klaarstaan om door te breken. Verwacht de beste beats van lokaal talent. De ideale plek om nieuwe favorieten te scouten!

4. Alles in één dag
Geen kampeerstress of drie dagen overleven op lauwe noodles. Sunset is een compact feestje: je komt fit aan, gaat all-in en vertrekt dezelfde avond nog met een hoofd vol herinneringen.

5. Squad goals
Ga je met je crew? Dan kan je nog wat besparen! Bij aankoop van drie tickets krijg je er eentje gratis bij. Reken zelf: voor nog geen €30 per persoon sta je met vier op Sunset te feesten. Dat maakt de nazomer afsluiten nóg beter.

Of je nu komt voor de grote namen, nieuw talent of gewoon dat laatste streepje zomergevoel: Sunset is dé afsluiter die je niet wilt missen. Scoor je tickets via sunsetfestival.be

Ontdek meer