EOTB-ster Jørney geeft update over zwangerschap

Karen Luiken-06 juli 2021 om 13:15

Ze heeft het lange tijd voor zich weten te houden, maar inmiddels schreeuwt ze het van de daken: Jørney is zwanger van Odim. Hoe lang precies, daarover geeft ze haar fans meer informatie via een update op social media.

Vorige week maakte Jørney in een vlog bekend mama te worden. Van Odim. De twee vormen momenteel geen koppeltje, maar hebben toch besloten het kindje te willen houden en samen op te voeden. Over een half jaartje wordt de kleine verwacht. “Hier zijn we. Zeventien weken in onze zwangerschap”, schrijft Jørney.

De tijd vliegt volgens de blondine voorbij. “Soms heb ik het gevoel dat ik te veel doe en ik kan niet geloven dat je er bijna bent. Maar vijf seconden later denk ik: wauw, ik heb eigenlijk nog een weg te gaan.”

Ze zit inmiddels in haar tweede simester. Langzame momenten worden afgewisseld door snelle. De ene keer wil ze dat ze de tijd zou kunnen versnellen om haar baby te zien, de andere keer vraagt ze zich af of ze er al klaar voor is. “Hoe dan ook, hoe snel of langzaam dit ook gaat, er is één ding dat ik zeker weet: ik kan niet wachten om je te ontmoeten, mijn lieve schat.”

Jørney is ontzettend benieuwd naar haar kleintje. Ze vervolgt: “Hoe je eruit zult zien. Wat zal vergelijkbaar of anders zijn dan papa of mij. Hoe je je in mijn armen zult voelen. Hoe je zachte babyhoofdje zal ruiken. Welke kleur je ogen zullen hebben. Wanneer je aankomt. Hoe de bevalling zal verlopen. Wat je uiteindelijke naam zal zijn.”

Muzikale film Miley Cyrus komt naar Disney+

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:39

Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.

De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.

Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.

Lewis Capaldi kondigt nieuwe tournee aan

Karen Luiken-30 juni 2025 om 15:27

Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!

“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.

Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.

Ontdek meer