Zien: Harry Styles in mysterieuze trailer ‘Don’t Worry Darling’

Dieter Blarinckx-02 mei 2022 om 18:23

Filmfans die zot zijn van zanger Harry Styles letten nu beter op! Vanaf 28 september kan je in de bioscoop immers gaan kijken naar de film ‘Don’t Worry Darling’. Harry Styles en Florence Pugh spelen de hoofdrollen!

Alice & Jack hebben het geluk om in de geïdealiseerde gemeenschap van Victory te wonen, de experimentele bedrijfsstad waar de mannen die voor het uiterst geheime Victory Project werken en hun families wonen. Het maatschappelijke optimisme van de jaren ’50, omarmd door hun CEO, Frank verankert elk aspect van het dagelijks leven in de hechte woestijnutopie.

Maar wanneer barsten in hun idyllische leven beginnen te verschijnen, waardoor flitsen zichtbaar worden van iets veel sinisters dat op de loer ligt onder de aantrekkelijke façade, kan Alice het niet helpen zich af te vragen wat ze precies doen in Victory, en waarom. Hoeveel is Alice bereid te verliezen om te laten zien wat er werkelijk aan de hand is in dit paradijs?

Check hieronder de trailer en ontdek ‘m vanaf 28 september in de bioscoop!

Heerlijk wegdromen bij nieuwe trailer van romcom 'My Oxford Year'

Karen Luiken-03 juli 2025 om 16:58

Netflix is goed in heel veel dingen, maar vooral in het maken van romcoms. Dat heeft de streamingsdienst al heel vaak bewezen en gaat dat met de komst van ‘My Oxford Year’ gewoon nog een keertje doen. De trailer van deze film is nu verschenen.

Het verhaal van ‘My Oxford Year’ draait om Anna, een ambitieuze jonge Amerikaanse vrouw, die naar de universiteit van Oxford gaat om een jeugddroom te vervullen. Ze lijkt haar leven volledig op de rails te hebben, totdat... Ze een charmante en slimme local ontmoet die zowel haar leven als dat van hem ingrijpend verandert.

De rol van Anna wordt gespeeld door Sofia Carson, die je ook kunt kennen van ‘The Life List’ en ‘Descendants’. Acteur Corey Mylchreest kruipt in de huid van haar love interest.

Opnames vervolg 'The Devil Wears Prada' gestart

Karen Luiken-01 juli 2025 om 07:12

Volgend jaar is het alweer twintig jaar geleden dat ‘The Devil Wears Prada’ verscheen. En hoe kun je dat beter vieren dan met een vervolg waar we allemaal al héél lang op wachten? De opnames van de film zijn gestart!

‘The Devil Wears Prada’ uit 2006 was gebaseerd op de roman van Lauren Weisberger en gaat over de jonge journaliste Andrea Sachs, die werkt voor Miranda Priestly, hoofdredacteur van het modetijdschrift Runway.

Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.

De hoofdrollen werden in het origineel gespeeld door Meryl Streep en Anne Hathaway, en volgens Deadline keren zij voor het vervolg allebei terug. Hetzelfde geldt voor Emily Blunt en Stanley Tucci, die de rollen van assistente Emily en Nigel spelen. Verder is ook Kenneth Branagh gecast voor de film.

Ontdek meer