De 25-jarige Marthe De Pillecyn, vooral bekend van K3, zou afgelopen weekend getrouwd zijn met Baba Yega-danser/choreograaf Sinerjey Meyfroodt (35). De twee zijn als sinds 2019 samen. Dat melden nu verschillende bronnen aan de Vlaamse pers.
Blijkbaar zouden de twee in het geniep getrouwd zijn in het Waalse Bertrix, omgeven door 50 gasten. Er werden geen officiële uitnodigingen gestuurd en iedere gast moest ook zijn/haar smartphone afgeven. Die voorzorgsmaatregelen werden genomen zodat het nieuws zeker niet zou lekken.
De twee leerden elkaar kennen in de gangen van Studio 100 nadat het bekende productiehuis ook het collectief Baba Yega overnam enkele jaren geleden. En volgens Marthe heeft de coronapandemie er ook voor gezorgd dat de twee nóg meer naar elkaar toe gegroeid zijn: “Je zit heel dicht opeen in je bubbel. We leerden sneller elkaars leuke kantjes kennen, en dan wil je elkaar opeten. Maar je ontdekt natuurlijk ook de minder aangename dingen, en dan moeten de frustraties er al eens uit. Maar dat lukt en we zijn vooral enorm naar elkaar toe gegroeid”, klonk het nog enkele weken terug aan Dag Allemaal.
Zowel de twee als Studio 100, willen nog niet reageren op het nieuws.
Maar wij wensen de tortelduifjes alvast veel succes en proficiat!
Internet verdeeld over Sabrina Carpenter’s albumcover
Sabrina Carpenter heeft haar nieuwe albumcover voor 'A Man’s Best Friend' gedropt, en online is het the talk of the town. Op de cover zien we haar op handen en knieën, terwijl een man haar speels bij het haar vasthoudt. De reacties? Die variëren van “iconisch” tot “problematisch”.
Sommigen vinden het beeld seksistisch of provocerend op de verkeerde manier. De kritiek? Dat de cover inspeelt op de ‘male gaze’ of een soort Andrew Tate-fantasie uitstraalt.
Maar er is ook een grote groep die het net anders leest. Veel fans wijzen op de satirische insteek: het beeld speelt overduidelijk met machtsverhoudingen, maar draait ze tegelijk ook om. Zeker in combinatie met de release van haar nieuwste single 'Manchild', waarin Carpenter zich uitspreekt over infantiel gedrag bij mannen, lijkt de cover allesbehalve toeval.
Ook wordt er benadrukt dat er niets mis is met het vieren van je eigen seksualiteit, zolang je er zelf controle over hebt. En die controle, die straalt Carpenter uit. Het is cheeky, zelfbewust, en bold.
Sabrina zelf lijkt zich weinig aan te trekken van de ophef. In een interview met Rolling Stone zei ze: “It’s always funny when people complain… But those are the songs that you’ve made popular. Clearly you love sex. You’re obsessed with it." Met andere woorden: Sabrina weet wat ze doet.
Laat maar komen dat album op 23 augustus!
'Cancelled' stopt ermee: waarom Tana en Brooke de stekker eruit trekken
Na meer dan 120 afleveringen en talloze virale TikToks is het officieel: de populaire podcast 'Cancelled' komt tot een einde. In de allerlaatste aflevering vertellen Tana Mongeau en Brooke Schofield waarom ze binnenkort de stekker eruit trekken.
Voor wie het gemist heeft: 'Cancelled' was jarenlang dé safe space voor fans van internetdrama, LA-chaos en girl talk zonder filter. Tana (ja, die YouTuber die ooit met Jake Paul ‘trouwde’) en Brooke (TikTok-ster, model en Tana’s BFF) bouwden samen een podcast uit waarin letterlijk alles besproken werd: van exen tot mentale breakdowns. Het was messy, funny en shockerend eerlijk, en net daarom zo geliefd.
Maar de chaos is nu even op. In hun laatste episode vertellen ze openlijk waarom het vuur weg is. De tour die ze eerder dit jaar deden, met shows in onder andere Londen en Amsterdam, heeft hen letterlijk en figuurlijk leeggezogen. Amper slaap, veel stress – en dat liet z’n sporen na.
Daarnaast voelen ze dat hun ‘crazy stories’ op zijn. “Het voelt niet meer als vroeger,” geven ze zelf toe. Ook de reacties van fans, die kritischer werden, wogen mee in hun beslissing. De fun is weg. En als het niet meer goed voelt, dan is het tijd om te stoppen, aldus Tana.
Betekent dit dat we nooit meer iets van hen horen? Nope. Zowel Tana als Brooke blijven actief op socials en wie weet duiken ze binnenkort op in een nieuw project. Maar 'Cancelled', zoals we het kennen, is verleden tijd eens het contact eindigt, ergens eind 2025.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/06 Donald Trump
- 14/06 Jesy Nelson
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Courteney Cox
- 15/06 Liandra Sadzo