Ruth Beeckmans verliest partner

Amber Schepers-29 april 2022 om 12:29

De partner van de Belgische actrice Ruth Beeckmans (39) is vannacht overleden. Gary Lockitch was brandweerman en groeide op in Zuid-Afrika. Hij werd uiteindelijk 54 jaar oud.

Heel plots en onverwacht moet de Belgische actrice Ruth Beeckmans afscheid nemen van haar partner Gary. De brandweerman is tijdens de nacht van donderdag op vrijdag overleden, dat maakte VTM bekend.

“VTM kreeg vandaag - vrijdag 29 april - het trieste bericht dat Gary, de partner van Ruth Beeckmans, overleden is”, klinkt het in een reactie van de zender. “De hele VTM-familie betuigt haar diepe en oprechte medeleven. Onze gedachten gaan uit naar Ruth en naar de vrienden en familie van Ruth en Gary. We wensen hen alle steun en sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.”

Voor de altijd goedlachse Beeckmans wordt het een bijzonder moeilijke tijd. Het koppel leerde elkaar 15 jaar geleden kennen op een feestje van Ruths zus, toen de actrice 25 was. Hoewel Gary 15 jaar ouder was, sloeg de vonk tussen de twee over na een onenightstand. Die onenightstand leidde uiteindelijk tot een vaste relatie. De twee vormden een mooi gezin samen met hun twee dochtertjes Charlie-Sue (9) en Cobey-Mae (2).

Dit is de duurste Labubu ter wereld

Karen Luiken-03 augustus 2025 om 11:58

Wie een Labubu koopt, kan heel rijk worden. Vaak heb je pech, maar héél soms zijn er ook mensen die geluk kunnen hebben. Neem bijvoorbeeld iemand die een exemplaar kocht voor 85 dollar en het inmiddels voor 125 keer zoveel weer heeft verkocht.

Het gaat om een grijsbruine Labubu die kleding en schoenen van Vans draagt, plus een pet met daarop de tekst ‘The Monsters’, de serie waar de Labubu bij hoort. De pop is in 2023 uitgebracht als een samenwerking tussen Labubu en Vans.

De oorspronkelijke verkoopprijs voor dit exemplaar was 85 dollar, maar inmiddels is de Labubu voor 10.500 dollar verkocht op eBay. Dat is 125 keer zoveel als de koopprijs. En daarmee is het de duurste Labubu die ooit op eBay is verkocht.

Mogelijk vijandig ‘alien object’ op weg naar ons zonnestelsel, zeggen wetenschappers

Chelsy Vanlerberghe-01 augustus 2025 om 14:04

Een nieuw ontdekt object met de naam 3I/ATLAS zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij wetenschappers. Het ding vliegt in een vreemde baan door ons zonnestelsel en verdwijnt binnenkort achter de zon. Klinkt onschuldig? Niet volgens sommige onderzoekers, die het omschrijven als een “potentieel vijandige bedreiging”.

Volgens astronoom Avi Loeb zou het zelfs kunnen gaan om buitenaardse technologie die expres onzichtbaar wil blijven voor telescopen op aarde. Hij sluit niet uit dat het om een soort alien spyware gaat die info probeert te verzamelen. “Als dat zo is, moeten we mogelijk nadenken over verdediging,” zegt hij. Yikes.

Toch is panikeren voorlopig niet nodig. De meeste experts vermoeden dat het gewoon een komeet is die toevallig uit een ander sterrenstelsel komt. Ook Loeb zelf benadrukt dat dat het meest waarschijnlijke scenario is. Maar goed, een beetje speculeren over aliens kan geen kwaad, toch?

Het is trouwens niet de eerste keer dat Loeb met zo’n theorie komt. In 2022 stelde hij al dat het object ‘Oumuamua mogelijk een ‘lightsail’ was – een soort ruimtesonde aangedreven door licht. Ook toen kon hij niet uitsluiten dat er een alien handje in het spel was.

Ontdek meer