Ruth Beeckmans verliest partner

Amber Schepers-29 april 2022 om 12:29

De partner van de Belgische actrice Ruth Beeckmans (39) is vannacht overleden. Gary Lockitch was brandweerman en groeide op in Zuid-Afrika. Hij werd uiteindelijk 54 jaar oud.

Heel plots en onverwacht moet de Belgische actrice Ruth Beeckmans afscheid nemen van haar partner Gary. De brandweerman is tijdens de nacht van donderdag op vrijdag overleden, dat maakte VTM bekend.

“VTM kreeg vandaag - vrijdag 29 april - het trieste bericht dat Gary, de partner van Ruth Beeckmans, overleden is”, klinkt het in een reactie van de zender. “De hele VTM-familie betuigt haar diepe en oprechte medeleven. Onze gedachten gaan uit naar Ruth en naar de vrienden en familie van Ruth en Gary. We wensen hen alle steun en sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.”

Voor de altijd goedlachse Beeckmans wordt het een bijzonder moeilijke tijd. Het koppel leerde elkaar 15 jaar geleden kennen op een feestje van Ruths zus, toen de actrice 25 was. Hoewel Gary 15 jaar ouder was, sloeg de vonk tussen de twee over na een onenightstand. Die onenightstand leidde uiteindelijk tot een vaste relatie. De twee vormden een mooi gezin samen met hun twee dochtertjes Charlie-Sue (9) en Cobey-Mae (2).

Minder bussen en trams op 20 mei door staking bij De Lijn

Brecht Roelants-19 mei 2025 om 13:44

Plan je op 20 mei een tripje met het openbaar vervoer? Dan is het handig om dit even te lezen.

Dinsdag 20 mei zal het openbaar vervoer in Vlaanderen wat minder vlot verlopen dan gewoonlijk. Door een nationale actiedag tegen de afbouw van de openbare diensten doen ook de vakbonden bij De Lijn mee. Dit zorgt voor minder bussen en trams op de baan.

De Lijn vraagt dan ook om op voorhand je rit te checken. Niet alle lijnen vallen weg, maar er wordt wel hinder verwacht in heel Vlaanderen. Wie toch op pad moet, kan best wat extra plannen en eventueel uitwijken naar carpoolen, telewerken of andere alternatieven.

Check op delijn.be/alternatievedienstverlening of jouw bus of tram rijdt.

Influencer doodgeschoten tijdens livestream

Karen Luiken-17 mei 2025 om 09:26

De Mexicaanse influencer Valeria Marquez is tijdens een livestream doodgeschoten. Het gebeurde volgens CNN dinsdag toen ze in een schoonheidssalon in het plaatsje Zapopan zat.

Op de livestream was te zien hoe Valeria aan een tafel zat met een knuffeldier op haar schoot. Niet veel later komt er een man binnen die ‘Hé, Vale’ zei.

Valeria zette haar geluid zachter en lag vervolgens plotseling onderuitgezakt in haar stoel met een plas bloed op het bureau voor haar. De livestream stopte pas toen iemand anders Valeria’s telefoon oppakte.

Volgens het Openbaar Ministerie wordt de zaak onderzocht als vermoedelijke femicide. Dat houdt in dat een vrouw of meisje wordt vermoord om gendergerelateerde redenen.

Ontdek meer