Het heeft lang geduurd, maar er is eindelijk meer nieuws over de tweede film in de ‘Avatar’-franchise. Méér zelfs, we krijgen volgende week ook een eerste teaser trailer!
Op de Amerikaanse cinemabeurs CinemaCon heeft Disney onthuld wat net de titel zal zijn van het vervolg op ‘Avatar’. Hou je vast aan de takken van de bomen want vanaf december draait 'Avatar: The Way of the Water' in de bioscoop!
De eerste teaser zal volgende week droppen, samen met de release van 'Doctor Strange in the Multiverse of Madness'. De teaser zal ook in de bioscoop voor de tweede ‘Doctor Strange’-film spelen.
Het verhaal van ‘Avatar: The Way of the Water’ draait opnieuw rond Sully en zijn nieuwe familie op de planeet Pandora. Samen moeten ze het wederom opnemen tegen een oude en gekende vijand.
Check hieronder ook het eerste beeld dat gedropt werd:
Nieuwe trailer 'How To Train Your Dragon' belooft veel goeds
Kun jij niet wachten tot de langverwachte live action-versie van ‘How To Train Your Dragon’ deze zomer in de bioscoop verschijnt? Universal Pictures heeft een verrassing waarmee je geduld rijkelijk wordt beloond. Er is een nieuwe trailer verschenen!
De film is gebaseerd op de geanimeerde ‘How To Train Your Dragon’-filmreeks en gaat over de jonge viking Hiccup, die op het eiland Berk woont, een plek waar het bevechten en uitschakelen van draken bij het leven hoort. Maar wanneer Hiccup bevriend raakt met een gewonde draak, wil hij er alles aan doen om de toekomst van zijn stam te veranderen.
De cast van de live action bestaat uit onder meer Jay Baruchel, Gerard Butler, America Ferrera, Jonah Hill, Kristen Wiig en Craig Ferguson.
De bioscooprelease van 'How To Train Your Dragon' staat gepland op 11 juni 2025. We can’t wait!
Nieuwe film 'Heysel 85' brengt voetbaltragedie van 1985 naar het grote scherm
Er komt een film over een van de zwartste momenten in de voetbalgeschiedenis. ‘Heysel 85’ brengt de tragedie van het Heizeldrama naar het grote scherm. De opnames zijn net afgerond en de film verschijnt in het najaar van 2026 in de Belgische bioscopen.
Op 29 mei 1985 liep een voetbalmatch in Brussel compleet uit de hand. Tijdens de finale van de Europacup I tussen Liverpool en Juventus braken er rellen uit in het Heyselstadion. Supporters bestormden elkaar, er ontstond paniek, en een muur stortte in. Het gevolg: 39 doden en honderden gewonden.
De nieuwe film ‘Heysel 85’ brengt die tragische avond van 29 mei 1985 voor het eerst naar het grote scherm. Regisseur Teodora Ana Mihai (‘La Civil’) koos voor een fictief verhaal dat zich afspeelt tegen de achtergrond van de ramp. We volgen Marie (Violet Braeckman), dochter van de burgemeester van Brussel én zijn persattaché, en Luca Rossi (Matteo Simoni), een journalist met Italiaanse roots. Terwijl de situatie in het stadion ontspoort, raken ze verstrikt in hun plicht, emoties en de harde realiteit die zich voor hun ogen afspeelt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU
- 10/05 Shania Gooris
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson