Komst 'Venom 3' officieel bevestigd

Karen Luiken-27 april 2022 om 07:50

Maak je klaar voor meer ‘Venom’. Sony Pictures heeft volgens Variety groen licht gegeven voor een derde film met Tom Hardy in de hoofdrol.

Sony onthulde de plannen voor een nieuwe film in de ‘Venom’-reeks maandagavond tijdens een presentatie op CinemaCon, de jaarlijkse vakbeurs voor theatereigenaren.

Specifieke details over de nieuwe titel, die ‘Venom’ uit 2018 en ‘Venom: Let There Be Carnage’ uit 2021 opvolgt, zijn er helaas nog niet. Hetzelfde geldt voor een releasedatum: ook die ontbreekt nog.

Vervolg op 'Alien: Romulus' in de maak

Karen Luiken-09 juni 2025 om 07:51

Het beste nieuws van de dag is gearriveerd. Regisseur Fede Álvarez heeft laten weten dat hij momenteel werkt aan een vervolg op de populaire film ‘Alien: Romulus’.

‘Alien: Romulus’ kwam vorig jaar uit en is een vervolg op de ‘Alien’-franchise, waarvan het eerste deel in 1979 verscheen. Het verhaal gaat over een groep jonge ruimtekolonisten die tijdens het verkennen van een verlaten ruimtestation oog in oog komt te staan met de meest angstaanjagende levensvorm in het universum.

Het is nog niet bekend waar het verhaal van het vervolg over gaat. Ook weten we niet of hoofdrolspelers uit ‘Alien: Romulus’ – Cailee Spaeny en David Jonsson – een comeback maken.

De opnames van de nieuwe film zouden dit najaar van start moeten gaan en de première wordt ergens in 2026 verwacht. Vóór die tijd komt er eerst nog een ander project uit de ‘Alien’-franchise; op woensdag 13 augustus wordt de dramaserie ‘Alien: Earth’ gereleased op Disney+.

De officiële trailer 'Freakier Friday' is gearriveerd

Karen Luiken-08 juni 2025 om 08:26

Deze heerlijke zondag is zojuist nog heerlijker geworden. Disney heeft de officiële trailer van 'Freakier Friday' gedeeld en die is om te smullen!

'Freakier Friday' is het langverwachte vervolg op 'Freaky Friday' en laat zien hoe Anna jaren nadat zij en Tess een identiteitscrisis doormaakten, nu een dochter en aanstaande stiefdochter heeft. Terwijl Anna en Tess uitdagingen trotseren die ontstaan wanneer twee families fuseren, ontdekken ze dat de geschiedenis zich kan herhalen.

Hoofdrolspeelsters van het eerste uur, Jamie Lee Curtis en Lindsay Lohan, keren allebei terug voor hun oude rollen. Hetzelfde geldt voor Chad Michael Murray en Mark Harmon. Andere castleden die je in de film gaat zien, zijn Christina Vidal Mitchell, Haley Hudson, Lucille Soong, Stephen Tobolowsky, Rosalind Chao, Julia Butters, Manny Jacinto, Sophia Hammons en Maitreyi Ramakrishnan.

‘Freakier Friday’ verschijnt op 8 augustus op het witte doek.

Ontdek meer