Rupi Kaur, bekend van het iconische boek 'Milk and Honey', werd door het Amerikaanse tijdschrift The New Republic uitgeroepen tot 'Schrijver van het decennium'. De 29-jarige dichteres zorgt voor een hele nieuwe beleving van het poëziegenre. Rupi zal tijdens haar World Tour ook even halt houden in de Elisabethzaal in Antwerpen.
De 21-jarige studente met Indiaas-Canadese roots heeft de wereld veroverd met haar krachtige stem. Ze raakt haar publiek met thema's zoals liefde, verlies, vrouwelijkheid en migratie. Ook haar nieuwste boek 'Home Body' was meteen een groot succes en debuteerde als nummer 1 op verschillende bestsellerlijsten wereldwijd.
Op vrijdag 29 april start om 10 uur de ticketverkoop.
Er zijn twee kampen: of je slaapt naakt of je slaapt met een pyjama (of iets wat daarop lijkt). Hoor jij bij het eerste kamp? Well, good for you. Onderzoek toont namelijk aan dat naakt slapen op verschillende manieren goed is voor je gezondheid.
Naakt slapen zorgt onder meer voor een boost van je metabolisme. Dat heeft te maken met het feit dat naakt slapen de aanmaak van bruin vet stimuleert, wat zorgt voor het verbranden van calorieën om warmte te genereren en je kerntemperatuur stabiel te houden. En dat betekent dan weer een snellere stofwisseling en een betere gezondheid in het algemeen.
Verder creëer je door naakt te slapen ook koelere temperaturen, die ervoor kunnen zorgen dat je sneller in slaap valt en bovendien in een diepere slaap blijft. Ben je een vrouw? Dan is de kans op schimmelinfecties bij de vagina kleiner als je naakt slaapt. Ben je een man? Dan zorgen koelere temperaturen rond de testikels voor een gezondere vruchtbaarheid.
Oftewel: naakt slapen is goed voor je, op alle fronten!
Sabrina Carpenter nodigt fans uit op haar eigen tv-set
Stel je voor: je staat op de set van een vintage tv-show, leert Sabrina Carpenters tourchoreo en krijgt make-uptips van haar eigen glamteam. Klinkt als een droom? Deze herfst maakt Sabrina het werkelijkheid.
De tweevoudige Grammy-winnares verwelkomt twintig fans op de set van haar Short n’ Sweet TV Show in Los Angeles. Via Airbnb kunnen fans zich aanmelden voor een exclusieve dag waarin ze letterlijk meespelen in Sabrina’s wereld, van backstage glam tot de finale op haar iconische Penthouse-set.
“De Short n’ Sweet-tour zou niet bestaan zonder mijn fans. Het voelt juist om dit hoofdstuk samen af te sluiten", zegt Sabrina.
Wie erbij wil zijn, kan tussen 15 en 20 oktober een aanvraag indienen via airbnb.com/sabrinacarpenter. De activiteit vindt plaats op 18 november en kost – jawel – 0 euro. Reis en verblijf zijn wel voor eigen rekening, maar de ervaring? Onbetaalbaar.
Ontdek meer
Duizenden mensen bij illegale raveparty in België
Er wordt al anderhalve dag gefeest.
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/10 Snoop Dogg
- 21/10 Kim Kardashian
- 21/10 Doja Cat
- 21/10 Dean Lewis
- 23/10 Martijn Peters