Nog tot 1 mei vroegboekkorting voor Balaton Sound festival in Hongarije!

Sofie Verbeeck-25 april 2022 om 11:06

Na 2 jaar is het eindelijk weer tijd om af te zakken naar een van de grootste elektronische festivals van Europa. Samen met ons kan jij van 29 juni tot 2 juli 2022 gaan dansen en drinken aan het Balatonmeer in Hongarije. En ook dit jaar kan je weer nieuwe vrienden maken op onze eigen Belgian Camping!

Heb jij ook al zin om te dansen op de vette beats van Martin Garrix of luidkeels mee te brullen met de hits van Lost Frequencies? Reserveer dan snel je tickets voor de Full Experience van The Balaton Trip 2022! Naast een fantastische internationale line-up, komen er ook artiesten van eigen bodem zorgen voor sfeer op onze enige echte Belgian Camping. Say what?!

En er is meer! Voor de citytrippers onder jullie is er ook een dagtrip naar de bruisende hoofdstad Budapest voorzien. Of speel je liever de Titanic na? Dat kan op de Boat Party samen met onze Belgische DJ's! En voor de echte festival fanaten is er zelfs de mogelijkheid om een dagje vroeger te komen en al volop de sfeer op te snuiven op de Gathering Party.

Met het Early Bird ticket kan je nog tot zondag 1 mei genieten van vroegboekkorting, maar wees snel want de tickets vliegen de deur uit. Inschrijven kan voor groepen van 2-15 personen van minstens 18 jaar oud.

Droom je al weg van cocktails, de warme zon en de gekste dansmoves? Bestel dan hier je tickets en ga een fantastische zomer tegemoet!

Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:38

Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.

Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.

Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.

Sunrise Festival dropt eerste namen voor 2026

Simon Smetryns-03 december 2025 om 15:34

Het is zover: jullie hebben gestemd, Sunrise heeft geluisterd. De eerste namen voor Sunrise Festival 2026 zijn bekend en de line-up ziet er nu al stevig uit. Onder andere Arthur Lewis & Gerben Tuerlinckx, Broederliefde, Fantasm, Karakals, Mandy, Michael Amani en – jawel – Milk Inc. trappen de zomer volgend jaar op gang.

Het festival strijkt van 26 tot 28 juni 2026 opnieuw neer aan De Lilse Bergen in Gierle. Dit is nog maar de eerste golf namen, de rest van de line-up wordt later bekendgemaakt. Tickets zijn nu al te scoren via sunrisefestival.be.

Zet 26 tot 28 juni dus maar met fluostift in je agenda, je bed ga je dat weekend toch nauwelijks zien.

Ontdek meer