Nog even aftellen en het is zover, dan wordt Tervuren opnieuw op stelten gezet tijdens ’t Festival. Dit jaar kan je weer samen met duizenden andere feestgangers genieten van het grote openlucht DJ-festival waar enkele topartiesten zoals REGI, MWAK en 2 Fabiola de pannen van het dak spelen!
Schud die benen al maar los, want op vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 mei kan je opnieuw drie dagen lang swingen op de muziek van talrijke artiesten. 't Festival maakte vandaag de line-up bekend. Op de affiche staan onder meer REGI, MWAK, 2 Fabiola, Like Me, Gebroeders KO, Jamie Lee Six & Louis XIV, Camille, Bart Kaëll, Sam Gooris en zoveel meer.
Het is dit jaar de twaalfde editie van ’t Festival en dat willen ze vieren met een extra grote editie. Dit keer gaat het DJ-festival daarom niet door in het centrum van Tervuren, maar op de Berg van Termunt waar drie grote podia op het voetbalveld geplaatst zullen worden. Elke dag zal er ook een ander thema voorzien zijn, te beginnen met: Foute Vrijdag. Leg je feestkledij dus maar klaar!
Wacht niet tot het te laat is en bestel nu al je tickets!
Love Tomorrow Summit keert terug op magisch Tomorrowland-terrein
Het magische terrein van Tomorrowland vormt over een kleine maand het decor van Love Tomorrow Summit, een uniek festival voor duizenden ondernemers, wetenschappers, creatievelingen en visionairs.
Het is alweer de vierde editie van Love Tomorrow Summit en ook dit keer draait het allemaal om één ding: samen bouwen aan een duurzamere toekomst. Meer dan zestig sprekers en artiesten beklimmen op 24 juli het podium voor verschillende keynote talks, inspiratiesessies, muzikale optredens, netwerkmogelijkheden en innovatieve ideeën. Allerlei thema’s komen voorbij: van wetenschap & technologie tot health & mindfullness en van natuur tot entertainment.
Onder de sprekers bevinden zich onder anderen postcastfenomeen Steven Bartlett, spiritueel leider Sadhguru, de Braziliaanse DJ Alok en de Britse wetenschapper Thomas Crowther. Maar ook de Symphony of Unity, Ida Engberg en Kölsch komen langs.
De aanwezigen verspreiden zich over de verschillende magische podia van Tomorrowland, waaronder CORE, Atmosphere, Crystal Garden, Elixir of Life, Rose Garden en Freedom. Er is een speciale Job Fair waar bezoekers de kans krijgen om carrièremogelijkheden te ontdekken en er is een nieuw Love Tomorrow Matchmaking-platform. Kortom: genoeg te doen!
Meer tickets en info vind je via deze link.
Tequila, mezcal en Mexicaanse sterke dranken zoals rum, whisky en gin. Je vindt het aan het einde van deze zomer allemaal in Oostende. Waar? Op het gloednieuwe festival Copitas!
Met Copitas willen de organisatoren, Stijn Deschacht en Jeroen Van Dyck, het Belgische publiek laten kennismaken met de diversiteit die Mexicaanse spirits te bieden hebben. “Tequila, mezcal en andere agave-distillaten zijn veel complexer dan de meeste mensen denken,” zeggen ze. “In Mexico groeien ongeveer 150 soorten agave. Elk type, elke regio, zelfs elk veld kan een andere smaak opleveren. Het is een wereld op zich.”
Op het festival kunnen bezoekers niet alleen terecht voor allerlei exclusieve flessen drank, er zijn ook masterclasses en overheerlijke culinaire hoogstandjes (uiteraard ook Mexicaans). Er kan geproefd worden, geleerd en geluisterd.
Copitas vindt plaats bij Thermae Palace in Oostende op zondag 28 september. Tickets zijn via deze website beschikbaar.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Nathan Bouts
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 02/07 Ashley Tisdale
- 02/07 Manuals
- 02/07 DJ Manuals