Het is een mooie dag voor horrorfans. Netflix heeft vandaag de nieuwe film ‘Choose or Die’ toegevoegd met Asa Butterfield in de hoofdrol. Hem kun je ook wel kennen uit ‘Sex Education’.
‘Choose or Die’ gaat over een vervloekt horrorspel dat gevonden wordt door twee vrienden. Wanneer zij lezen dat ze er 125.000 dollar mee kunnen winnen besluiten ze het te spelen. Met alle gevolgen van dien. Het spel blijkt namelijk een verborgen vloek te ontketenen die de realiteit volledig verscheurt. De vrienden moeten angstaanjagende beslissingen nemen die niet alleen hun levens op het spel zet, maar ook dat van anderen.
Naast Asa Butterfield speelt ook Iola Evans een hoofdrol. De trailer check je hier:
Omg: komt er een 'Labubu'-film naar het grote scherm?
De meest populaire pluchen monsters van dit moment komen mogelijk ook naar het grote scherm. The Hollywood Reporter meldt dat Sony Pictures de filmrechten van Labubu heeft gekocht en dat kan zomaar eens betekenen dat er een film over de Chinese poppen komt.
Als er inderdaad een film komt, dan is daar nog niks over bekend. Wordt het een live action-film? Een geanimeerde film? Wie worden de producent, regisseur en schrijver? En welke acteurs gaan erin spelen? Die informatie moet allemaal nog bekend worden gemaakt. Het enige zekere dat er op dit moment is, is dat de deal met Sony Pictures deze week is ondertekend.
Mocht je de hype nou compleet gemist hebben en niet weten wat Labubu's zijn: dat zijn kleine monsterknuffeltjes die sinds 2018 zeer populair zijn. Eerst waren ze vooral in Azië groot favoriet onder veel fans, maar sinds een paar jaar ontkomen we er ook in België en Nederland niet aan.
Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film
Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.
Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.
De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.
De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.
‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Russo