GoT-acteur gearresteerd voor seksueel contact met minderjarige

Karen Luiken-14 april 2022 om 15:34

Joseph Gatt is eerder deze week gearresteerd. De ‘Game of Thrones’-acteur wordt ervan verdacht online seksueel contact te hebben gehad met een minderjarige. Dat meldt TMZ.

De politie van Los Angeles arresteerde de GoT-acteur op 6 april omdat hij seksuele berichten naar een minderjarig persoon zou hebben gestuurd. Later op die dag werd hij op borgtocht weer vrijgelaten.

Joseph heeft inmiddels een verklaring gedeeld en ontkent de beschuldigingen. “Ik wil de gruwelijke en compleet onware beschuldigingen aan het licht brengen die tegen mij zijn geuit”, aldus de acteur. “Ze zijn 100 procent fout en roekeloos.”

Hij geeft aan samen te werken met de politie om tot op de bodem uit te zoeken wat er precies gaande is. “Ik kijk er naar uit om mijn goede naam te zuiveren. Bedankt aan al mijn vrienden en fans die weten dat dit niet waar is.”



Scarlett Johansson had zenuwen om naam van zoontje te delen

Chelsy Vanlerberghe-08 december 2025 om 11:36

Scarlett Johansson heeft toegegeven dat ze behoorlijk nerveus was om de naam van haar zoontje wereldkundig te maken. In Jenna and Friends vertelde de actrice dat ze vreesde voor die ene blik die iedereen herkent: een lichte wenkbrauwlift en een voorzichtig “Da’s… speciaal.”

Scarlett en haar man Colin Jost (Saturday Night Live) noemden hun zoon Cosmo toen hij in 2021 geboren werd. Haar eigen moeder was meteen fan, want ze had vroeger zelfs een crush op een jongen met dezelfde naam. Maar aan schoonfamiliezijde liep het iets minder vlot. Scarletts schoonmoeder stelde prompt een alternatief voor: Cosimo, “een naam die je wél overal hoort.” Het koppel hield het gewoon bij Cosmo.

Johansson en Jost trouwden in 2020. Naast Cosmo heeft de actrice ook een dochter, Rose, uit een eerder huwelijk. Zelfs bij celebs blijkt: over babynamen heeft iedereen een mening.

Katy Perry maakt relatie met Justin Trudeau Instagram-official

Chelsy Vanlerberghe-08 december 2025 om 11:32

It's official: Katy Perry en Justin Trudeau zijn een koppel. De zangeres dropte een reeks foto’s van hun trip naar Tokio, inclusief een cozy selfie, en daarmee is de relatie met de voormalige Canadese premier officieel gelanceerd op haar Instagram.

De hints waren er al langer. Donderdag postte Fumio Kishida, de voormalige premier van Japan, een groepsfoto waarop Katy en Justin duidelijk als duo naast elkaar staan. In het bijschrift noemde hij haar gewoon “de partner” van Trudeau. Justin reageerde zelf onder de foto, waardoor hun stille soft launch eigenlijk al voorbij was.

Voor Katy is het haar eerste serieuze relatie sinds Orlando Bloom. Trudeau ging in 2023 uit elkaar met zijn ex-vrouw Sophie Grégoire. Fans reageren alvast enthousiast: “Als jij blij bent, zijn wij blij,” klinkt het in de comments.

De twee werden de voorbije maanden al gespot in Parijs, Californië en Montreal, maar nu is er geen twijfel meer mogelijk: Katy Perry en Justin Trudeau zijn officieel.

Ontdek meer