Jennifer Lopez heeft intieme details gedeeld over haar verloving. De zangeres is vorige week ten huwelijk gevraagd door Ben Affleck.

“Het kwam totaal onverwacht”, vertelt JLo over het moment waarop Ben een aanzoek deed. “Ben kwam binnen, hij ging op één knie zitten en zei dingen die ik nooit zal vergeten. Vervolgens haalde hij een ring tevoorschijn en vroeg hij of ik met hem wilde trouwen. Het was het meest perfecte moment.”
“Ik voel me zo gelukkig. Het gebeurt niet vaak dat je een tweede kans krijgt op ware liefde. We zijn heel blij”, aldus Jennifer. “Het was helemaal niets bijzonders, maar toch was het ’t meest romantische dat ik me ooit had kunnen voorstellen. Gewoon een rustige zaterdagavond thuis, twee mensen die beloven er altijd voor elkaar te zijn. Twee heel gelukkige mensen.”
Het aanzoek vond plaats toen Jennifer in bad zat, ongeveer twintig jaar nadat ze voor de eerste keer door Ben ten huwelijk werd gevraagd. De twee lovebirds verloofden zich in 2002 namelijk ook al, maar gingen vervolgens twee jaar later uit elkaar.
Tour Taylor Swift uitgeroepen tot 'tour van de eeuw'
Van alle tournees die in de afgelopen jaren zijn gehouden, is die van Taylor Swift de beste. Dat bleek tijdens de uitreiking van de iHeartRadio Music Awards in Los Angeles, waar de ‘Eras Tour’ van de zangeres werd uitgeroepen tot ‘tour van de eeuw’.
De keuze voor de tour van Taylor komt niet geheel uit de lucht vallen, aangezien de wereldtour van de artiest de eerste tour in de geschiedenis is die meer dan een miljard dollar opbracht.
Taylor, die niet aanwezig was bij de uitreiking maar wel een videoboodschap achterliet, zegt ontzettend blij te zijn met haar prijs. “Ik kan niet uitleggen hoeveel dit voor me betekent”, aldus de zangeres. “Ik deel deze prijs samen met mijn collega’s, andere artiesten, mijn band en iedereen die mee heeft gewerkt aan de tour.”
Ze omschrijft de tournee als ‘een van de meest uitdagende dingen die ze ooit heeft gedaan'. “Ze zeggen wel eens dat de grootste uitdagingen in het leven uiteindelijk de dingen worden waar je het meest trots op bent of je voldoening geven.”

Angstige tijden voor 'Elvis'-ster Austin Butler. TMZ meldt dat de acteur het slachtoffer is geworden van een inbraak.
Het gebeurde eerder deze week. Een beveiliger van Austin ontdekte dat er een glazen deur van het huis van de acteur was vernield en zag dat de woning was doorzocht. Meerdere spullen zijn meegenomen, waaronder geld en een pistool. De volledige buit is nog niet bekend.
Agenten kwamen ter plaatse en hebben het huis gecheckt, maar konden geen verdachten vinden. Austin was gelukkig niet thuis op het moment van de inbraak. Hij was in het buitenland.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 22/03 Netsky
- 22/03 Tyler Oakley
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Mariah Carey
- 27/03 Monica Geuze