Het huis van ‘La Casa de Papel’-ster Miguel Herrán is in rook opgegaan. De acteur, die beter bekend zal zijn als Rio, moest uit zijn slaapkamerraam springen toen zijn appartement in vuur en vlam stond. Dat vertelt hij in een video op Instagram.
'La Casa de Papel'-acteur springt uit raam bij woningbrand
Miguel werd ’s nachts wakker toen hij vreemde geluiden hoorde. Niet veel later bleek zijn huis in lichterlaaie te staan. De brandweer heeft de brand geblust, maar kon ernstige schade niet voorkomen.
Volgens Miguel is een groot deel van zijn appartement verwoest. Het platfond in zijn keuken is ingestort en zijn bezittingen zijn verkoold. “Ik kan het niet geloven”, zegt de acteur in een video.
De woning van de ‘La Casa de Papel’-ster ligt in Avila, een stad in Spanje die ten noordwesten van de hoofdstad Madrid ligt. Over de oorzaak van de brand is nog niks bekend.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen