Olivia Rodrigo grote winnaar bij Kids' Choice Awards

Karen Luiken-10 april 2022 om 07:40

Olivia Rodrigo mag zich met recht de grote winnaar van de Kids’ Choice Awards noemen. De zangeres en actrice uit ‘High School Musical: The Musical: The Series’ won zaterdag meerdere prijzen.

Zelf kreeg Olivia twee awards: die voor favoriete muzikale doorbraak en die van favoriete vrouwelijke tv-ster. Verder won ook de show waar ze bekend door is geworden, ‘High School Musical: The Musical: The Series’, een prijs. Namelijk die voor favoriete jeugdserie.

Andere prijswinnaars waren Joshua Bassett, Billie Eilish, Ed Sheeran, BTS, Justin Bieber, Adele en Ariana Grande. Ook iCarly en America’s Got Talent verdienden een award.

Het was alweer de 35ste editie van Nickelodeons Kids’ Choice Awards. Het evenement vond plaats in het Californische Santa Monica.

De officiële trailer van tweede seizoen 'Wednesday' is gearriveerd

Karen Luiken-10 juli 2025 om 06:37

Ben jij al aan het aftellen naar de 6 augustus, de dag waarop het langverwachte tweede seizoen van ‘Wednesday’ verschijnt? Wij doen met je mee! In de afgelopen weken kregen we al verschillende voorproefjes, maar een officiële trailer bleef uit. Tot nu!

In het nieuwe seizoen krijgen we te zien hoe Wednesday terugkeert naar de Nevermore Academy, waar ze (opnieuw) te maken krijgt met mysterieuze zaken en oude vijanden.

De rol van Wednesday wordt weer gespeeld door Jenna Ortega. Verder zijn ook Hunter Doohan, Enid Sinclair, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán en Joy Sunday weer te zien. Nieuw dit seizoen zijn de castleden Lady Gaga, Steve Buscemi en Owen Painter.

Het tweede seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste deel op 6 augustus verschijnt en het tweede op 3 september.

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

Ontdek meer