De klap die Will Smith tijdens de Oscar-uitreiking uitdeelde aan Chris Rock neemt de nodige gevolgen met zich mee. De acteur is de komende tien jaar niet welkom bij de Oscars.
Will Smith is 10 jaar niet welkom bij Oscars
Reuters
Dat besluit heeft de Academy of Motion Picture Arts & Sciences volgens CNN bekendgemaakt in een verklaring. “Het bestuur heeft besloten dat de heer Smith voor een periode van tien jaar niet is toegestaan om evenementen of programma’s van de Academy bij te wonen, in persoon of virtueel”, zo klinkt het.
De klap van Will, die hij uitdeelde omdat comedian Chris Rock een grap maakte over zijn vrouw, was volgens het bestuur ‘onacceptabel’. De directie zou eigenlijk op 18 april pas praten over de consequenties, maar besloot de meeting te vervroegen nadat Will afgelopen week zijn ontslag bij de Academy aankondigde.
Will laat in een korte reactie weten de gevolgen te accepteren. “Ik accepteer en respecteer de beslissing van de Academy”, aldus de acteur.
Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip
Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.
De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.
De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen