Raadpleeg al je best friends, plan een filmavond in en bepaal vast wie de popcorn in huis haalt. Netflix heeft aangekondigd dat het vervolg op de erotische film ‘365 Days’ in juni naar de streamingsdienst komt.
‘365 Days’ wordt vergeleken met ‘Fifty Shades of Grey’ en gaat over een vrouw die het slachtoffer wordt van een dominante maffiabaas. Terwijl ze gevangen wordt gehouden krijgt ze één jaar de tijd om verliefd op hem te worden.
De titel werd niet bepaald goed ontvangen en werd zelfs genomineerd tot slechtste film van het jaar, maar krijgt nu dus toch een vervolg. Daarin maken de hoofdpersonages Massimo en Laura een terugkeer en doen ze er alles aan om hun relatie te laten slagen.
Na de tweede film komt er ook nog een derde, maar daar zijn nog geen details over bekend.
In de zomer van 2023 werd de derde ‘Elona Holmes’ aangekondigd. En nu, bijna twee jaar later, maakt Netflix bekend dat de opnames van start zijn gegaan in het Verenigd Koninkrijk. Met andere woorden: het project is dichterbij dan ooit!
‘Enola Holmes’ heeft ‘Stranger Things’-ster Millie Bobby Brown in de hoofdrol en gaat over het nieuwsgierige tienerzusje van de bekende detective Sherlock Holmes. Haar moeder is vermist en ze doet er alles haar om haar op te kunnen sporen.
Naast Millie Bobby Brown hebben ook Louis Partridge, Henry Cavill, Helena Boham-Carter, Himesh Patel en Sharon Duncan-Brewster een rol in de ‘Enola Holmes’-films. Zij keren allemaal terug voor het vervolg.
De eerste film kwam in 2020 uit, de tweede in 2022. Het is nog niet bekend wanneer de derde precies in première gaat.
Sydney Sweeney werkt mee aan film over videogame 'OutRun'
Er is een film over het videospel ‘OutRun’ in de maak en niemand minder dan Sydney Sweeney werkt daaraan mee. De actrice is volgens Deadline betrokken als producent.
Het spel waar de film op gebaseerd is, komt uit 1986 en is een arcadespel in het racegenre. OutRun staat vooral bekend om zijn baanbrekende hardware en graphics.
Naast Sydney werkt ook Michael Buy mee aan de film. Hij is de regisseur en werkt samen met Bradley Fuller.
OutRun is al het zoveelste spel waar nu een verfilming van komt. In de afgelopen jaren zagen we onder meer ‘The Super Mario Bros. Movie’ en ‘Five Nights at Freddy’s’ voorbijkomen, die allebei een groot succes werden.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot