'Bridgerton' spin-off over Queen Charlotte in de maak

Karen Luiken-01 april 2022 om 06:03

Geweldig nieuws voor fans van ‘Bridgerton’. De verhalen uit de populaire reeks zijn nog lang niet uitverteld. Netflix laat weten een spin-off te maken over het personage queen Charlotte.

‘Bridgerton’ vertelt het verhaal over acht zussen en broers. Het eerste seizoen van de serie ging over Daphne, het tweede over Anthony. De overige zes familieleden komen (als het goed is) nog aan de beurt, maar ondertussen is er nóg een personage uit de reeks dat een eigen serie verdient: queen Charlotte.

De aangekondigde spin-off wordt een prequel en concentreert zich op het verleden van Charlotte. Maar ook de achtergrondverhalen van Simons mentor Lady Danbury en Violet Bridgerton krijgen aandacht.

“Veel kijkers kennen het verhaal van koningin Charlotte niet” zegt Bela Bejaria van Netflix volgens Entertainment Weekly. “Ik ben blij dat haar avonturen de wereld van ‘Bridgerton’ verder zullen uitbreiden.”

De serie wordt geschreven door Shonda Rhimes, de dame die ook verantwoordelijk is voor de originele ‘Bridgerton’-serie.

Disney deelt nieuwe trailer van 'The Fantastic Four: First Steps'

Karen Luiken-26 juni 2025 om 14:45

De kans dat je al heel lang uitkijkt naar de komst van ‘The Fantastic Four: First Steps’, is natuurlijk groot. Maar die wordt alleen nog maar groter als je de gloednieuwe trailer van de film ziet. Vandaag verspreid door Disney!

De film speelt zich af in een retro-futuristische wereld geïnspireerd op de jaren 1960 en introduceert Marvel’s first family bestaande uit Reed Richards (aka Mister Fantastich), Sue Storm (aka Invisible Woman), Johnny Storm (aka Human Torch) en Ben Grimm (aka The Thing). Ze zitten in hun grootste uitdaging tot nu als ze de aarde moeten verdedigen tegen een vraatzuchtige ruimtegod genaamd Galactus en zijn raadselachtige Herald, Silver Surfer en worden zo gedwongen om een balans te vinden tussen hun rol als helden en de kracht van hun familieband. En alsof Galactus' plan om de hele planeet en iedereen erop te verslinden nog niet erg genoeg was, wordt het plotseling heel persoonlijk.

De hoofdrollen worden gespeeld door Pedro Pascal, Joseph Quinn, Vanessa Kirby en Ebon Moss-Bachrach. Verder zie je ook Ralph Ineson, Julia Garner, Paul Walter Hauser, John Malkovich, Natasha Lyonne en Sarah Niles.

'The Fantastic Four: First Steps' verschijnt op 23 juli op het witte doek.

Vierde seizoen 'The Bear' vanaf nu te zien

Karen Luiken-26 juni 2025 om 14:39

Stop met wat je aan het doen bent. Cancel al je weekendplannen. Laat je huiswerk achterwege en ga achterover in je stoel zitten. Het nieuwe seizoen van 'The Bear' staat online en dat betekent de komende uren (of dagen) nog maar één ding: bingen!

'The Bear' gaat over eten, familie en de waanzin van the grind. In seizoen vier gaat het team door, vastbesloten om niet alleen te overleven, maar om The Bear ook naar een hoger niveau te tillen. Met nieuwe uitdagingen om elke hoek moet het team zich aanpassen, bijsturen en overwinnen. Dit seizoen gaat het streven naar excellentie niet alleen over beter worden - het gaat ook over beslissen wat het waard is om aan vast te houden.

Het vierde seizoen bestaat uit tien afleveringen, die allemaal tegelijk op Disney+ zijn verschenen. De cast bestaat uit Jeremy Allen White, Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas en Matty Matheson in de hoofdrollen, en Oliver Platt en Molly Gordon in terugkerende rollen.

Ontdek meer