Will Smith heeft spijt van de klap die hij tijdens de Oscar-uitreiking heeft uitgedeeld aan Chris Rock. Via Instagram biedt de acteurs zijn excuses aan.
Will Smith biedt excuses aan voor klap tijdens Oscars
Reuters
De klap is sinds zondagnacht het gesprek van de dag. Chris maakte een grap over Wills vrouw Jada Pinkett Smith, die lijdt aan een aandoening waardoor ze kaal wordt. Will kon de opmerking niet waarderen, liep het podium op en gaf de presentator een flinke mep in zijn gezicht.
Daar heeft de acteur nu flink spijt van. “Geweld in alle vormen is giftig en destructief”, schrijft Will. “Mijn gedrag van gisteravond was onaanvaardbaar en onvergeeflijk. Grappen over mij horen bij het werk, maar een grap over Jada’s medische toestand was te veel voor mij om te verdragen en daarom reageerde ik emotioneel.”
De Hollywood-ster biedt publiekelijk zijn excuses aan. “Ik ging te ver en had het mis. Ik schaam me en mijn acties waren niet indicatief voor de man die ik wil zijn. Er is geen plaats voor geweld in een wereld van liefde en vriendelijkheid.”
Pommelien Thijs gaat als een raket. De zangeres geeft volgend jaar niet alleen grote shows in AFAS Dome (voormalig Sportpaleis), ze zal ook optreden bij onze noorderburen. Via Instagram laat ze weten dat ze naar de Ziggodome komt. Eerder werd ook al bekend dat ze ook in de AFAS Live zal staan.
“Het voelt heel surreëel om dit te zeggen maar op 7 november 2026 sta ik in de Ziggo Dome”, aldus Pommelien bij een bericht op social media. Kaartjes gaan vanaf komende vrijdag (7 november, precies een jaar voor het optreden plaatsvindt) in de verkoop.
De show in de Ziggodome volgt pas na de shows die Pommelien in AFAS Dome geeft. Dat zijn er in het totaal vijf, waarvan de eerste op 23 april plaatsvindt. De overige vier zijn op 24 april, 25 april, 30 april en 1 mei. Het concert in AFAS Live (Amsterdam) staat nog eerder gepland, namelijk op 27 februari.
Ariana Grande en Evan Peters te zien in nieuw seizoen 'American Horror Story'
Met de cast die gestrikt is voor het dertiende seizoen van ‘American Horror Story’, kan het niet anders of het wordt een mega groot succes. Variety laat weten dat onder meer Ariana Grande en Evan Peters meedoen aan het nieuwe deel.
Voor Ariana Grande wordt het de eerste keer dat ze in de serie van producent Ryan Murphy te zien zal zijn, maar Evan Peters is inmiddels een vast gezicht. Naast hem keren ook Sarah Paulson, Angela Bassett, Kathy Bates, Emma Roberts, Billie Lourd, Gabourey Sidibe, Leslie Grossman en Jessica Lange terug. Vooral de laatste in dat rijtje is opmerkelijk, aangezien zij in het verleden heeft aangekondigd niet terug te willen keren.
Het nieuwe seizoen kunnen we in het najaar van 2026 verwachten. Het is nog niet bekend waar het over zal gaan.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/11 Noah Schnapp
- 03/11 Willen De Schryver
- 03/11 Maureen Vanherberghen
- 04/11 Willem De Schryver
- 05/11 Loena Hendrickx