Het wereldkampioenschap papieren vliegtuigjes gooien komt dit jaar weer naar ons land! Red Bull Paper Wings gaat opnieuw op zoek naar de beste papieren vliegtuigjes piloot wereldwijd.
Schrijf je in voor het WK papieren vliegtuigjes gooien!
Je vervelen tijdens de les, dus snel even een vliegtuigje vouwen met een A4-papier? We hebben er ons allemaal wel eens schuldig aan gemaakt, maar misschien lag daar wel jouw verborgen talent? Met een eenvoudig velletje papier kan je namelijk meer dan je denkt en dat bewijzen ook de deelnemers van de Red Bull Paper Wings wedstrijd. Tijdens het wereldkampioenschap papieren vliegtuigjes gooien, gaat Red Bull op zoek naar de beste vliegtuigjesvouwer van de wereld.
De wedstrijd bestaat uit twee disciplines: Longest Distance en Longest Airtime. Wie kan zijn papieren vliegtuigje het langst in de lucht houden? En welk vliegtuigje kan de langste afstand afleggen? De deelnemers die hun vliegtuigjes het verst gooien en diegenen die hun vliegtuigje het langst in de lucht laten zweven, stoten door naar de nationale finale in ons land. Begin deze maand vonden de drie eerste Qualiflyers plaats in Louvain-La-Neuve (14/3), VUB Brussel (21/3) en Antwerpen (23/3)
Wil jij een plekje veroveren in de Belgische finale? Schrijf je dan hier nog snel in voor de laatste twee Qualiflyers in Leuven (29/3) en in Gent (30/3).
De top drie winnaars van de vier Qualiflyers veroveren een plaats in de nationale finale. De piloten die tijdens die finale de overwinning pakken in de discipline Longest Distance en Longest Airtime, winnen een rechtstreeks ticket naar de wereldfinale in Oostenrijk. In de iconische Oostenrijkse Hangar-7 zullen deelnemers uit alle hoeken van de wereld niet enkel strijden om de wereldtitel, maar ook om een spectaculaire vliegervaring met de beroemde Flying Bulls.
Maar er is meer, op TikTok kunnen fans ook deelnemen aan een speciale derde categorie: de Aerobatics Challenge. Voor deze categorie moet je op een zo creatief mogelijke manier je papieren vliegtuigje in de lucht gooien. Deelnemen kan door je filmpje te uploaden op TikTok met de tag @redbull en de hashtags #redbullpaperwings en #belgium. Veel succes!
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen