Studio Brussel roept op tot X!NK-reünie

Dieter Blarinckx-26 maart 2022 om 13:05

De Vlaamse radiozender Studio Brussel wil een reünie van X!NK en dat willen ze bereiken door een speciale Facebookpagina: 'Als er ooit een reünieconcert van X!NK komt, dan ga ik'.

"De band gaat dus écht nooit stuk. In de Popcast van de Week vertelt Thibault Christiaensen dat Thomas van X!NK een reünie wel ziet zitten. Stijn Van de Voorde wilt dit waarmaken, en liefst in de Lotto Arena" klinkt het op de Facebookpagina. De pagina zit ondertussen aan 1,5 duizend likes.

X!NK was een Vlaamse band die actief was tussen 2003 en 2009. De groep bestond uit vier jongens: Jonas, tekstschrijver en zanger van de groep en speelde ook gitaar, zijn broer Niels was drummer, en de broers Thomas en Philip speelden respectievelijk gitaar en basgitaar. Ze werden vooral bekend als de Belgische inzending van Junior Eurosong in 2003 met de hitschijf 'De Vriendschapsband'.

Sta je zelf ook te springen voor zo'n reünie? Volg het dan hier!

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

Waarom The Day Before Tomorrow het perfecte einde van je zomer wordt

Chelsy Vanlerberghe-09 juli 2025 om 12:20

Oké, oké, de zomer is nog maar net begonnen. Maar wees eerlijk: stiekem ben je nú al plannen aan het maken voor dat laatste knalfeestje. Dat ene festival waarop je nog één keer alles geeft voor het back-to-school of back-to-work gedoe begint. En laat The Day Before Tomorrow nu nét dat zijn.

Op zaterdag 30 augustus verandert het Gemeentepark in Brasschaat opnieuw in een mini-universum vol muziek, zon en chaos. De line-up is stacked met namen als Boef, Bankzitters, Omdat Het Kan x Average Rob, Mark With A K & MC Chucky en DJ F.R.A.N.K.

The Day Before Tomorrow is intussen al aan z’n twaalfde editie toe en TAGMAG is er dit jaar voor het eerst ook bij.

TDBT valt net voor het back-to-schoolmoment en voelt daardoor als de officiële “laatste” dag van de zomer. Nog één keer hard gaan gaan alsof het je laatste is. Geen tent meesleuren, geen drie dagen brak rondlopen. Gewoon opstaan, fit aankomen, kapot gaan en tevreden naar huis.

Tickets kosten 38 euro en zijn nu te koop via thedaybeforetomorrow.be. Ze zitten al in de derde en laatste wave, dus als je erbij wil zijn: niet treuzelen.

Ontdek meer