Netflix deelt eerste beelden vierde seizoen ‘Stranger Things’

Karen Luiken-23 maart 2022 om 13:38

Netflix heeft vandaag de eerste beelden vrijgegeven van het langverwachte vierde seizoen van ‘Stranger Things’. Met een aantal kiekjes krijgen we alvast een eerste inkijkje op wat komen gaat.

Het nieuwe seizoen start zes maanden nadat Hawkins opnieuw werd opgeschrikt door terreur en verwoesting. De vriendengroep worstelt met de nasleep van de gebeurtenis en wordt voor het eerst van elkaar gescheiden. De uitdagingen die de middelbare school met zich meebrengt maken het er niet makkelijker op.

Juist in deze lastige periode krijgt de groep te maken met een nieuwe en angstaanjagende bovennatuurlijke dreiging, met een gruwelijk mysterie tot gevolg. Alles oplossen is hun enige kans om eindelijk een einde te maken aan de verschrikkingen van de Upside Down-wereld.

Netflix heeft besloten het vierde seizoen verspreid over twee delen online te gooien. Het eerste komt op 27 mei, het tweede op 1 juli.

1
2
3
4
5
6

Tweede seizoen 'We Were Liars' aangekondigd

Karen Luiken-18 september 2025 om 06:47

Het eerste seizoen van ‘We Were Liars’ was een grote hit. Zo groot zelfs, dat Prime Video slechts een paar maanden na de lancering van het debuut het vervolg al heeft besteld. Dat meldt Variety.

‘We Were Liars’ is gebaseerd op de gelijknamige roman van E. Lockhart en verscheen in juni op Prime Video. Het verhaal gaat over Cadence Sinclair Eastman en haar hechte vriendenkring, genaamd de Liars, tijdens hun zomerse avonturen op het privé-eiland van haar grootvader. Nadat een mysterieus ongeluk het leven van Cadence – wiens familie behoort tot de Amerikaanse royalty – voorgoed verandert, lijkt iedereen, inclusief haar geliefde Liars, iets te verbergen te hebben.

De hoofdrollen in het eerste seizoen worden gespeeld door Emily Alyn Lind, Shubham Maheshwari, Esther McGregor en Joseph Zada.

"We vonden het geweldig om deze serie te maken met zoveel spectaculaire mensen", aldus de makers van de serie, Julie Plec en Carina Adly Mackenzie. "De reacties van de fans waren echt bijzonder. Er liggen nog steeds talloze geheimen verborgen op Beechwood Island en we kunnen niet wachten om ze verder op te graven."

Film van 'The Summer I Turned Pretty' in de maak

Karen Luiken-18 september 2025 om 06:26- Foto:

© Amazon Prime Video

The summer is not over yet. Prime Video heeft bekendgemaakt dat er een film in de maak is van de hitserie ‘The Summer I Turned Pretty’.

Het nieuws komt op de dag dat de allerlaatste aflevering van het derde (en allerlaatste) seizoen verscheen. Fans dachten daarmee misschien dat het einde van ‘The Summer I Turned Pretty’ was aangebroken, maar dat blijkt nu dus niet zo te zijn. De film zal het slotstuk van het verhaal betekenen.

Hoewel de details van het verhaal nog ontbreken, heeft Prime Video wel al verklapt dat de film Belly’s laatste reis laat zien. “Er is nog een grote mijlpaal in Belly’s reis en ik dacht dat alleen een film daar de juiste aandacht aan kon besteden”, zegt Jenny Han, de schrijver van de boeken waar de serie op gebaseerd is. Zij gaat de film schrijven en regisseren.

Ontdek meer