TAGMAG

Telenet komt met docu over 10 seizoenen 'De Mol'

Dieter Blarinckx-21 maart 2022 om 21:25

Het nieuwe, en tevens tiende seizoen van 'De Mol' is afgelopen zondag van start gegaan. En deze jubileumeditie wordt speciaal gevierd. Zo komen de makers, Play4 én Telenet met een speciale docu over tien seizoen 'De Mol': '10 X De Mol'.

De bezielers van 'De Mol' schrijven tussen 1998 en 2003 tv-geschiedenis. In '10 X De Mol' blikken zij terug naar de tijd waarin ze heel Vlaanderen in de ban hielden met de meest legendarische zoektocht ooit. Over hun eerste twijfels en onzekerheden tot het plezier, de opluchting en de euforie als de puzzelstukjes in elkaar vallen.

’10 X De Mol'  is een vrolijk weerzien voor iedereen die De Mol heeft gekend en gemist. En voor iedereen die zich samen met Magda, Hugo, Marc, Gilles, Eline, Pieter, Elisabeth, Alina en Lennart nostalgisch wil opwarmen voor de komst van nummer tien.

De speciale docu is nu te zien via Telenet TV of via deze link.

Geen nieuw seizoen voor 'Big Brother'

Karen Luiken-17 oktober 2025 om 07:23

Er komt een einde aan een tijdperk. Het realityprogramma ‘Big Brother’ stopt ermee en daarmee gaan de deuren van de ‘Big Brother’-villa definitief op slot.

Het programma werd de afgelopen vijf jaar uitgezonden op Play, in Nederland keken kijkers via RTL of Videoland naar de reeks. Maar al die partijen hebben nu besloten te stoppen met ‘Big Brother’. Hoewel Play geen reden noemt, zegt RTL dat de keuze is gemaakt vanwege de te hoge kosten.

“‘Big Brother’ is een kostbare coproductie die we de afgelopen seizoenen samen met het Vlaamse Play 4 hebben uitgezonden”, aldus RTL. “Play 4 heeft besloten niet verder te gaan met deze titel, waardoor het helaas niet mogelijk is om ‘Big Brother’ alleen bij RTL 5 en Videoland te continueren.”

TAGMAG Insider Martijn te zien in ‘The Big Waffle’

Chelsy Vanlerberghe-15 oktober 2025 om 11:19

Wat krijg je als je vijf jonge Vlamingen vol dromen dropt in New York met één missie: de lekkerste Belgische wafel van de stad bakken? ‘The Big Waffle’, een nieuwe realityreeks op VTM GO waarin vijf ambitieuze twintigers vier maanden lang hun leven omgooien om te werken bij het bekende wafelbedrijf Wafels & Dinges.

Tussen die vijf avonturiers zit ook een bekend gezicht: Insider Martijn Spaepen. Hij ruilt de TAGMAG-microfoon even in voor een wafelijzer en de drukke straten van Manhattan.

"Ik heb ‘ja’ gezegd op dit avontuur op basis van de ‘zotte-nonkel-test’”, lacht Martijn. “Iedereen wil toch ooit kunnen zeggen dat hij vier maanden in New York wafels heeft gebakken? En echt: de stad is magisch. Alles wat je erover hoort, is waar."

Naast Martijn trekken ook Vicky, Cédric, Ali en Norah naar de States, elk met hun eigen verhaal. Samen ontdekken ze wat het betekent om te leven, werken én overleven in de stad die nooit slaapt.

Wie bakt er wat van in New York? Ontdek het vanaf vandaag op VTM GO, met elke woensdag een nieuwe aflevering.

Ontdek meer